Frankenstein: Děs a hrůza (1970)

Kulisy a kostými sú stále na vysokej úrovni, ale toto je iný Hammerovský Frankenstein. Zábavný a trochu diabolský scénar ktorý však nevystraší asi nikoho. 3 hviezdičky.

Frankenstein Must Be Destroyed (1969)

V tomto filme to už NAOZAJ ma výzam a je to už monštrum nie výtvor. Ward nemá čo robiť a chcem pripomenúť obzvlášť chorú scénu kde Carlson napadne Cushinga, mimochodom tu Cushing nechcel ani točiť. Jedine dve veci ktoré mi na tomto filme vadili sú že to bolo zbytočne dlhé a dosť mi vadilo liečenie Carlsonovej postavy. Ale inak je to jeden z najlepších Frankensteinov. Worth to vychytal.

Frankensteinovo zlo (1964)

Je zaujímave vidieť, že Cushing hraje šialeného barona v hrdinskejšom svetle. Odporúčam.

Frankensteinova pomsta (1958)

Vysvetľovanie dr Frankensteina dr. Kleveovi o postupe transplantácie je veľmi smiešny. Moje hodnotenie je sedem z desiatich.

Frankensteinova kletba (1957)

Aj keď má cez osemdesiat minút, tak Frankensteinove prekliatie má stále schopnosť prekvapiť diváka vďaka svojej kombinácii nezabudnuteľných sekvencii a napínavého príbehu. Rozhodne stojí za opätovné zhliadnutie.

Vampire Circus (1972)

Aj keď to nie je najlepší Hammerácky film, mali by ste si ho pozrieť aspoň raz, ak ste fanúšik týchto filmov.

Krvežízniví milenci (1970)

MIlujem atmosféru, kulisy, kostýmy a hudbu z tohto filmu!! To je výzva tohto filmu - pozrite a užijte si ho. Som spokojný, že film ktorý ma nudil ma tak zasiahol... sice viacej druhá polovica ako prvá. Áno, je tam rviac romantiky ako erotického dusna ale názov filmu hovory za všetko.

Ulice krokodýlů (1986)

Ulice krokodýlů dosahuje hypnotický tok miniatúrnych detailov vytrhnutých priamo z podvedomia.