Zlý večerníček (1992) odpad!

Evil Toons je nepresvedčivý, nesrandovný, hlúpy a ma nudne využitie pornoherečiek. Príbeh je smiešny a dej kde "štyri sexy kočky maju vyčistiť dom pre nových majiteľov" je hrozný, pretože tie ženy nie su "sexy kočky" a dom nie je "starý". Prekvapilo ma že sa David Carradine zúčastnil takéhoto odpadu. Najhoršie na tom je, že som to videl pred mnohými rokmi a spomenul som si aké je to zlé až keď som to uvidel znova. Čistý odpad.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Od súmraku do úsvitu je jednoducho zábavný film. Vôbec nie je myslený vážne. Ak zháňate film pri ktorom si môžete sadnúť a vypnuť mozog, berte ho. Vôbec tu nie su zlé herecke výkony, hudba je naozaj dobrá a špecialne efekty sú ťažkopádne (ale skvelé). Tento film je skvelý v mnohých ohľadoch. Za prvé, scénar je geniálne napísaný, je temné humorný. Mnoho hlášok je na popukanie. Všetci herci tu podavajú dobré herecké výkony a špeciálne efekty sú dosť nechutné.

Noe (2014)

Nepoteší každého. Viem, že určité náboženské sekty budú v zbroji kvôli tomu ako sú zobrazené. Ale na fantasy film o biblii baví od začiatku do konca. Aronofsky dokázal, že je jedným z najlepších režisérov terajška. Len by som chcel vidieť režisérsky zostrih kvôli jeho skutočnej vizii a myšlienkovým procesom. Ak chcete tak si ho pozrite aspoň kvôli vizuálnej stránke, keď už nie kvôli vynikajúcim výkonom Crowea a Connellyovej.

Patologie (2008)

Keď som si požičal Paológiu, očakával som niečo naozaj hrozné, alebo niečo čo by zaplnilo hodinu a pol môjho života. Po pozeraní filmu som si uvedomil, že mi to nezabralo hodinu a pol života ale čo sa týka kvalít, bolo ot nad moje očakávania. Áno, sú tu bezdôvodne sexuálne scény a zbytočný gore, ale film skúma niekoľko naozaj zaujímavých tém, predovšetkým nebezpečenstvo génia.

Jak vycvičit draky: Dar Nočního běsa (2011)

Pôvodný "Ako vycvičiť draka" bol dandy film a myslel som, že aj najlepší celovečerný animák roka (aj keď mu Oscara ukradlo Toy Story III). Bol veľmi originálny a mal úžasnú CGI. Dragons: Gift of the Night Fury je nedávno vydaný kraťas s postavami z filmu a vychádza na disku s ďalším kraťasom (oveľa horším, ak by som mal povedať). V mnohých ohľadoch je to Vianočný kraťas- no bez Ježiška alebo iných kresťanských ozdôb (Vikingovia sú predsa pohanský národ). Je celkom príjemný... a dokonca na konci aj pohladí srdce. Ale nie je zrovna originálny a nie je tak úžasný keď už ste videli film. Ale animácia je veľmi pekná a ak ste fanúšikom filmu, tak stojí za to si ho aj pozrieť.Roztomilé.

Agatha Christie's Poirot - Opona - Poirotův poslední případ (2013) (epizoda)

Je to ťažké, snáď takmer nemožné, objektívne napísať, názor ktorý by nebol neprikrášlený. Tí z nás, ktorý si užili Suchetovo definitívne stvárnenie sú naplnený zmesou emócii. Tak sa ani nesnažím byť objektívny. Očakávania na túto epizódu boli obrovské. Povedal by som, že produkcia odviedla výbornú prácu, splnila to čo Christie napísala na vrchole svojich síl. Skvelý spôsob ako uzavrieť skvelý seriál.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Josh Boone odviedol neuveriteľnú prácu aby zfilmoval jednu z najlepších kníh Johna Greena. Z knihy bolo vynechane len veľmi málo.

Godzilla (2014)

Viete, páči sa mi pôvodná Godzilla z 1954, ale z môjho pohľadu je to pilier pre monster filmy ako horor. A keď v roku 1998 vyšla Americká verzia, bral som ju skôr ako komédiu, nie v práve najlepšom zmysle. Ale toto? Táto nová verzia tohoto príbehu je absolútne desivá, kombinujúc pravdepodobný pôvod s pravými efektami a nie jednou ale tromi skutočne veľkými príšerami. Náš príbeh začína na Filipínach v 1999. Vedci sú zavolaný do bane, v ktorej bola objavená obrovská kostra, a okrem kostry sú tam aj dve struky- jednej z nich je už otvorený a cesta vedie k moru.

Dvojník (2013)

Dvojník je založený na príbehu ruského spisovateľa Dostojevského. A teraz bude troch tupý- ale NIE je to pre každého! Jeho príbehy, nedávajú veľa dojmov keď ich prerábajú do filmu, pretože sú tak zvláštne a ne-filmové. Je zrejme, že tvorcovia toto naozaj chceli spraviť a vedeli, že z tohoto nikdy nezbohatnú.