Misabarry

Misabarry


little tramp/Lears fool

0 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Cosmos (TV seriál) (1980)

  RIP Carl, but good work!

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Oblíbená bromance + Moffat a Gatiss 8-)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  8 řad, díky!!!

 • poster

  V odborné péči (TV seriál) (2008)

  Námět, cast, všichni jsou skvělí, ale prostě střed je GABRIEL!!!! = 1 !!! HBO opět válí, originál, promiň cz dabingu i případná Rodenovo mutace...8-(

 • poster

  Newsroom (TV seriál) (2012)

  Srdcovka! Šup sem s druhou řadou! Po 2. řadě - sice Genoa OK, ale elections a vůbec poslední třetina série..wow yeppeekayeye 8-)! Leona a Reese se vybarvují, stálý team rozplétá osudy, ale Will je prostě ikona!!! Třetí řadu, třetí řadu!!! U own me, no matter what, Sorkin aka thru Will/Jeff!

 • poster

  Shameless (TV seriál) (2011)

  UK originál je asi kult, ale US verze nepokulhává, ba naopak, přirostla k srdci, banda jedna, tedy zvědavost do další série...

 • poster

  Anatomie lži (TV seriál) (2009)

  Sakriš, proč to ukončili!!! Cal a Emily, chjo!

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  uvidíme, kam až to dotáhnou...

 • poster

  Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

  Pominu co vše se dá dělat se zařízením typu Stargate, poznávání světů, frenchise typu SGA, SGU, atd... Většina lidí má tento seriál, potažmo vše odstartoval film, spojeno s mládím. Díly jsou značně nevyrovnané, ale v celku ok. Pro mě osobně to táhl RDA, poté už to nebylo ono. "Hand signals." "Wacko" 8-) Nejdelší sci-fi seriál trumfl v počtu dílů X-files (další srdcovka, Mulder).

 • poster

  Jízlivě tvůj (TV seriál) (2013)

  První díl má na webu smíšené reakce - bud absolut ok či naopak ne a trochu zklamání, přesto tomu chtějí dát šanci co se v dalších dílech urodí. Derek je skvělý!!!, Ian někdy až moc teatrální ale docela to strhává na sebe (na natáčení měl nejvíce ovací a smíchu, i pro krásné klopýtání vtextu, přeřeky, zapomínání, atd, ale hrají odlišné charaktery, tedy k Freddiemu to patří 8-). Snad se taky dočkáme momentů, kdy Stuart pěkně zpraží Freddieho, nejen jeho jízlivých tichých poznámek, jinak byto bylo skoro jednostranné! Zbytek osazenstva spíš do kupy k ústřední dvojici. Přesto spontánní smích! "She speaks! Shit!" = Keep it comin´ = Čekat týden, chjo. / 1.ep. online :http://www.putlocker.com/file/E4FCADDAC58905B7# nebo http://www.youtube.com/watch?v=kivg7VqOZMc /2.ep. NAPROSTO ÚŽASNÁ (aneb potvrdilo se, co psali diváci z natáčení!) http://www.youtube.com/watch?v=D_qE0OQrxi4 Pokud si udrží latku, přihodím i hvězdu. A o Vánocích Christmas special 8-)