Peklo s princeznou (2009)

Až se Terezka naučí mluvit spisovně (což by se opravdu v pohádce mělo), přestane používat pražské zkomoleniny a nám (Moravákům) to přestane trhat uši, pak bych přidala hvězdičku.

Prázdniny (2006)

Fuj, to bylo přeslazené. Podruhé to tedy vůbec vidět nemusím, a že bych se u toho zasmála nebo mi ukápla slza? To také určitě ne. Možná mě teď tak trochu mrzí, že jsem s tím zabila 2 hodiny času. Doufala jsem, že to bude lepší komedie.

Škola rocku (2003)

I love rock'n'roll! Ale tento snímek postrádá nějaký zajímavější děj, nepředvídatelný konec a ani moc humoru, kvůli kterému bych se popadala za břicho, tam není. Rock forever, ale v tomto podání ne ;)

Naušika z Větrného údolí (1984)

Škoda, že takových lidí jako je tato Naushika, není na světě víc! Zajímavý příběh a krásné zpracování (a to anime neholduji). Navíc má tento snímek velmi silné podtexty (ekologický, vztahy mezi národy, vztahy mezi člověkem a přírodou, že lidé jsou nenažraný a sobečtí). Zamysleme se nad sebou a dělejme dobré skutky, protože jinak se nám to všechno jednou vrátí!

Twilight sága: Zatmění (2010)

Aby tento film měl lepší skóre, museli by ho hodnotit jen osoby do 20ti let věku nebo osoby, co si libují v telenovelách. Šílená pohádka pro děti. Podívat se na ni dá, ale jednou stačí.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Taková škoda! Promarněná příležitost! Skvělé herecké obsazení, zajímavý nápad, ale nakonec se z toho vyklubal poměrně nudný snímek s chybějící pointou... takže ty hvězdičky patří spíše hercům.

Frekvence (2000)

Tenhle film mám moc ráda. Zajímavý příběh se šťastným koncem, na který se člověk rád podívá znovu. Všichni herci jsou mi sympatičtí a odvedli skvělí výkon. Navíc jsem fanda hasičů a baseballu. Takže u mě 5 hvězdiček.

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Není na nás, abychom komentovali "politickou" situaci v Nošovicích. Dokument jako takový je velmi zajímavě zpracován. Občas se divák i pousměje nad vyjadřováním některých náhodných aktérů snímku - hlavně při sklizni zelí či rozhovoru důchodců. Velmi se mi líbí netradiční filmařské záběry.

Krvavá neděle (2002)

Velmi silný snímek natočený podle skutečné události. Tak autenticky natočený, že vám připadá, že filmaři točili přímo v roce 1972 při této hrozivé události. Skvělé kostýmy, věrohodné prostředí, herecké umění, výborná režie.