Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)

Uživatel Koryntos to vystihnul. Takže se nechci opakovat.

Hořící keř (2013) (TV film)

Chválím toto zpracování. Tímto dobrý zfilmováním se událostí té doby přiblíží nám mladým. Ale jinak na 4 hvězdičky to není. Hlasitá hudba je působivá a dodává šmrnc filmu, ale bez ní by to byla slabota. Též někteří herci nebyli šťastně obsazeni. Např. Budař se tam vůbec nehodil, i pan "Nový" nebyl úplně vhodně obsazen. No a tak, prostě, průměr. 3+

Ranhojič (2013)

Ano, nebylo to úplně dotažené do dokonala. Ano, byla to trošku pohádka. Ale určitě to stojí za zhlédnutí. Ten začátek na britských ostrovech trošku nudí, ale pak je to lepší. Jako ve mě to zanechalo potřebu nad tou dobou přemýšlet, takže výsledný efekt je dobrý. Taková 3 a půl hvězda. Dávám 4, hlavně teda těm lidem, co museli žít v té době!

DoktorKA (2014) (pořad)

Česká populace by měla mít tento pořad jako "povinnou literaturu", jelikož to, co jsme se učili kdysi dávno ve škole už neplatí. Je potřeba aby nás paní doktorka pořádně proškolila!

Suterén (2013) (seriál)

Tak toto je naprostá katastrofa. Divní herci a trapný humor, který není vtipný. (Ale možná se mýlím a ovlivňuje mě to, že vysílají tento sitcom po parádních Dva a půl chlapa.)

Strážci Galaxie (2014)

1 hvězdička za kostýmy, 1 hvězdička za pana Stromečka, 1 hvězdička za zpracování triků a celkového prostředí, kde se herci pohybují, 0 hvězdiček za herecké výkony, 0 hvězdiček za "ohraný" příběh.

Interview (2014)

Ano, je to naprostá blbost. Ale dávám jednu hvězdu za superkorejčanku a druhou hvězdu za originální nápad. A líbil se mi i James Franco, jelikož by mě ve snu nenapadlo, že bude takhle hrát.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

1 hvězdička za úvodní píseň, jinak humor nudný, tupý a pořád dokolečka.

Světová válka Z (2013)

Obecně mi přijde, že na téma zombíci snad ani nejde natočit výborný film. Je to prostě pořád dokola. Ve Světové válce Z byla alespoň neustálá akce. I když hlavní hrdinové až neuvěřitelně všechno přežili a ze všeho se dostali. Manželka Gerryho, respektive její provedení, mi tam vůbec neseděla a co si budeme říkat, Brad Pitt taky moc ne. Tedy 3 hvězdičky = podívám se jednou, ale podruhé už vidět nemusím.

Aeon Flux (2005)

Jedna hvězdička za některé povedené oblečky/kostýmky. Jinak hloupost největší.