John Wick 2 (2017)

Jednička mě nadchla, dvojka mě zklamala ... a to je Keanu můj oblíbenec. Dvojka prostě velmi průměrná střílečka s minimálně zajímavým příběhem. :/ Hodnocení: 2-3

Daredevil (2015) (seriál)

Dle místního hodnocení jsem od toho čekala víc. Ale ve skutečnosti žádná sláva. Prostě super týpek, který má představovat dobro se snaží porazit všechny záporáky. Všechny ty příběhy už známe z jiných seriálů/filmů - těžko vymyslet něco úplně nového. Číňané, Irové, motorkáři, afroameričané, Rusové, Japončíci, atd. jako badboys. I ty rvačky už mě nebaví - furt dokola. Některé dialogy jsou tam zbytečně zdlouhavé. Chce to víc šťávy = rychlejší spád. Některé díly mi tak přišly zbytečně natáhnuté. Herci a hlavní postavy jsou sympaťáci, ty bych neměnila. Celkově však zklamání a tedy 2,5 až 3 hvězdy. Pořád mám mezi Top 3 novodobými seriály GoT, Dexter a Orange is the new black.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

No bylo to něco začínající na písmeno P. Pohádka? Ne! Parodie na pohádku? Už jsme blíž. Pytlovina? Paskvil? A jsme správně. Tak trošku "trezorový" snímek ... zamčít do trezoru a zahodit klíč.

Sebevražedný oddíl (2016)

Bohužel Jared Leto a Will Smith u mě hrozně klesli - hrát v takové slátanině, to bych do nich neřekla! Nechápu ten poslední trend doby ... "už nemáme co točit, tak budeme vyžírat dřív natočené snímky a vytvářet z nich paskvily." Jinak super vzory pro naši mládež - šílený magor, bloncka pipina, zloděj ale Wolverine, nájemný vrah, .... jako už od Deadpoola mi přijde, že tlačíme do děcek, že čím budeš větší debil (+adekvátní překlad do slovenského jazyka), tím budeš víc cool. Prostě špatně. Je mi z toho na blití...

Sex ve městě (1998) (seriál)

Čím víc dílů jsem viděla, tím větší kravina se mi to zdálo ... no spíš nezdálo. Je to tak, škoda času na to hledět. I jako ženskou mě to uráží ... dělat z nás takové kravky. Namyšlené, řeší pořád to samé do kola a svět se točí jenom kolem nich. :(

Anthropoid (2016)

Silný příběh, povedené výkony herců, v některých úsecích to chtělo hudbu jako podmalbu a jak už tu bylo řečeno - první půlka je méně záživná. Ale na konci stejně člověka mrazí. 3,5* hvězdičky. Jo a trochu mi vadila ta nestejnorodá angličtina :/

Lásky čas (2013)

Každý tady píše, jaká to byla pohádka o lásce. Nemyslím si, že to bylo to hlavní, co nám chtěl autor sdělit. Chtěl nám spíš připomenout, že život máme jen jeden a měli bysme jej více prožívat, neboť konec nás všechny potká dříve či později. Myslím, že to bylo fajn pokoukání. :)

Deadpool (2016)

Dalo by se polemizovat, zda-li to byla taková pytlovina (krotím své výrazy) až to bylo dobré, nebo jestli to je pouze imbecilní pytlovina. URAZILA BYCH VŠECHNY OSTATNÍ ČTYŘMI HVĚZDIČKAMI HODNOCENÉ FILMY, kdybych této "tvorbě" dala právě 4 hvězdy. Děj: vykradeš scénáře různých jiných filmů a složíš do to rádoby komedie (místama až tragédie), založené na oplzlých vtipech a úchylném hrdinovi, který se chová jako puberťák. Když si pustíte tento film, nečekejte od něj nějaké hluboké myšlenky. 2,5 *

Ohnivá zkáza (2014) (TV film) odpad!

Zapnout si tento "film" i jen jako kulisu je naprostá sebevražda.

Padesát odstínů šedi (2015)

Že to bude až taková sračka, tak to jsem vůbec nečekala! Doufala jsem, že aspoň trošku to bude mít glanc. A ono nic. Škoda každé facky, která padla vedle.... teda né ve filmu ale panu scénáristovi. :P