Američan (2010)

Klasická Clooneyho one-man show, ktorá nebola až tak zlá. Popravde, ak by tam George nebol, asi by som to po polke vypol (Ak by som to do tej polky vydržal :) ) Hodnotenie: 65%

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Nevedel som dopozerať ani pilot : ) Príde mi to úrovňou podobné Herculesovi, navyše strašne predigitalizované a na to som ja trošku alergický ... Pilot: 45%

Rob the Mob (2014)

Oddychový film na sobotné slnečné popoludnie s jednoduchou dejovou líniou a minimálne dvoma skvelými hercami. Otázka znie: "Vryje sa do pamäte?" Bohužiaľ nemá čím :) Hodnotenie: 65%

Pád (2013) (seriál)

Zaujímavý seriál, ktorý mi dejovo už od prvej časti pripomína Dextera (chýba tam už len ten klasický vnútorný monológ). Som zvedavý, čo prinesú nasledujúce časti. :) // Pilot: 80%, 1. séria: 85%, 2. séria: 95%

Prvních 100 (2014) (seriál)

Nuda, nuda, nuda :) Pilot: 50%

Pán šelem (1999) (seriál)

Bolo to dávno, čo som tento seriál pozeral, ale 23%?? Osobne som ho mal veľmi rád :) Niektoré hodnotenia ma zarážajú, toto je príklad ako vyšitý. Mám pocit, že tu hodnotia ľudia, ktorí videli tak 5 minúť z jednej časti, takto to potom aj vyzerá.

Utopia (2013) (seriál)

Pilot taký všelijaký, ale maaaličko zaujal. Seriál už zozačiatku srší tajomnosťou, určite dám šancu aj nasledujúcim častiam, teda minimálne ešte jednej, pretože som mal v prvým minútach rozporuplné dojmy. // Po prvej sérií musím zhodnotiť, že to bolo celkom chytľavé. Prekvapil ma veľmi nápaditý dej a zápletka. Tento seriál stojí každému aspoň na skúsenie 2 častí. Osobne sa mi veľmi páčil :) Pilot: 70%, 1. séria: 85%, 2. séria: N/A

Komparz (2005) (seriál)

Po pár rokoch sa opäť vraciam k Extras a začínam prvou časťou. Suma sumárum - môj postoj sa veľmi nezmenil. Kvalitatívne by som radil tento serial po pilote niekam k Vicious(2013). Pilot: 65%

NON-STOP (2014)

Oddychovečka, ktorá neurazí ... Hodnotenie: 60%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Ešte teraz veľmi nenachádzam slov :D Bezproblémov schoval do vrecka tohtoročného spidermana i kapitána. Pár charakteristík filmu? Skvelá akcia hneď od začiatku, skvelé scény, skvelí herci, unikátne zakomponovaný humor, parádne herecké výkony ( bál som sa, ako to bude s McAvoyom a Xmen = paráda), oči hladiace vizuálne efekty, dokonalá hudba, bezchybný dej ... Patrilo by sa aj niečo zhovadiť, ale nejde to :) Nevšimol som si žiadnu chybu. Už predchádzajúci Xmen bol podľa môjho názoru vynikajúci, no toto pokračovanie zdvíha opäť latku o niečo vyššie. Hodnotenie: 100%