• Krátkometrážní

Bruno (2009)

Tentokrát lehce nadhodnotím, kvůli přítomnosti skandálních momentů, které niko jiný než Sacha nedokáže promítnout na plátno tak vtipně. Škoda že to je opáčko a Borat pro mě zůstává numero uno stále. 80%

Ben 10 (2005) (seriál)

Nemám ani páru o tom, jak ten klučina přišel k náramku co z něj udělá 10 různých mimozemšťanů, ale dobře se na to dívá. Bejt malej capart, tak na tom určitě ujíždim a požaduji od svých sploditelů všechny figurky. 65%

Interstate 60 (2002)

Scénář:Bob Gale ... legendární tvůrce trilogie Návratů do budoucnosti ... Další z málo "pohádkofantasy" filmů co bývají už jen jako podpultovky. Kdo se rozplýval jak rozehřátý puding nad filmem Big Fish, ať se obloží alobalem a zvesela se pustí do díla. 80%

Zuřící býk (1980)

Scénář: podle knihy Jake LaMotty ... do scénáře upravili Mardik Martin a Paul Schrader, který se taky podílel na Taxi driveru ... Rozhodně nejlepší film od Scorseseho. Brilantní kamera a vymazlená atmosféra se skvělými herci. Největší plus má ode mne De Niro, který zde hraje téměř identický charakter jako Al Pacino ve Scarface="je to mááágóóór". A jelikož Scarface vzniklo o tři roky později, je jasný kdo komu koukal přes rameno. 90%

Pravdivé lži (1994)

Málokdo si natočí několika miliónové akční béčko co má šťávu a drift. Finální scéna se stíhakou je tak dokonale natočená že, že se o prvenství u mě pere se scénou z Untouchables :--) 95%

Úsměvem ke štěstí (2007)

Režie: Kurt Kuenne skvěle natočený kraťas. je zde vidět, že ačkoli je rejža nezavislý a teprve začínající, už nyní má skvělé portfolio :)

Časové pásmo bylo změněno