Demolition Man (1993)

Je to celkom zábava, ale až tak ma to nezobralo :)

Nelítostný Parker (2013)

Veľmi fajn film, ktorý sa hodí na sobotňajšie popoludnie (už skoro ako romantická zábavná komedka na nedeľňajšie) No jedno je pravda, že to bolo hrozne dlhé...Stathamove filmy majú väčšinou hodinku a pol, pretože viac tam nie je čo dať..a tento film toto pravidlo porušil, čo teda nevyšlo. Ale nenadávam, práve naopak, celkom som sa bavila.

Únos (1997)

Celkom zaujímavý film, staré dobré 90. roky :)...paráda..

Pád Bílého domu (2013)

Ak máte radi typický americký akčňák s oslavným koncom, kde USA vedie 1:0, tak toto je to, čo hľadáte. Je to predvídateľné, ale je to fajn. .........Ale to, čo ma vie poriadne naštvať - a zvlášť v kine - je tá skákavá kamera, z ktorej ma bolí akurát hlava.

Cesta do středu Země (2008)

Tak je úžasné zistenie, že cestovať po svete sa dá nielen po povrchu zeme ale aj stredom zeme..tak napríklad vojdete do otvoru jednej sopky na Islande a vyjdete z Vezuvu v Taliansku. Po ceste stretnete pár čudných tvorov, mäsožravé rastliny, svetielkujúce vtáčiky, je vám trochu horúco, ale výlet stojí za to.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Bruce je nezničiteľný, to je pravda. Mať toľko dcér a stále pevné nervy, pcha..toto mu dá určite viac zabrať ako nejaké brutálne Moskovské podsvätie, to mi verte..

Přelud (1996)

Pridávam jednu hviezdičku za skvelého a roztomilého Haleyho. Príjemná rodinná komédia, ktorá nič nepokazí, má dej a príbeh, pri ktorom sa ozve tá detská dušička možno v každom z nás. A navyše moja slabosť pre to chlapča je neuveriteľná. Je to jeden z najlepších detských hercov, Haley Joel Osment.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Taká.. v princípe neškodná prkotina, v ktorej je najsympatickejšia Jennifer Lopez a sexy Joe Manganiello. Bodka.

Zrození šampióna (2009)

Sandra Bullock je naozaj často podceňovaná herečka. Nielen, že výborne vyzerá, ale v tomto filme aj zároveň odviedla kus dobrej práce. Michael Oher je síce hlavnou postavou, o ňom je celý príbeh..ale všetko stojí a padá na hereckom výkone Sandry – paní Tuuuuohy :) Ona je tá, ktorá zaceľuje šrámy a prázdne miesta, ak tento film vôbec nejaké má. Skvelé. Úžasná je scéna, keď na ihrisku vysvetľuje Michaelovi ako má chrániť spoluhráčov. Ten ju rýchlo pochopil, zatiaľ čo ostatní v tej chvíli zabudli hrať.