Yarushka

okres Praha
Dousin

• 26.12.2011  18:40
    Protektor (2009)

,, Čech je cyklistou, který se nahoře hrbí, dole však šlape." Hitler na tomto citátu postavili celý film. Jeden z mála českých filmů, co si zaslouží mé 4 hvězdičky. Velmi dobrá tvorba Najbrta (sice je tam vidět ta jeho "nestydatost"), ale s tím už nic nenaděláme... Skvělý snímek o době protektorátu a Heydricha. Velmi mě zaujal způsob jakým se snažili divákovi vštípit do paměti, jak to tehdy vypadalo (titulky všude kolem o židech), odkazy na kola a k tomu ta hudba- povedené :)

• 26.12.2011  15:38

Nemám slov,... už dlouho se zajímám o schizofrenii (příznaky na Rudolfovovi II.), avšak tento film ve mně vyvolal úžasné pocity.... Russell Crowe a Jennifer Connely jsou nádherný pár a jejich herecký výkon též vynikající s tímže herecký výkon Russella byl výjimečnější a zanechal mnohem větší dojem. Soundtrack nádherný, film mě několikrát dohnal k slzám a tím, že je to film dle skutečné události o to silnější dojem to ve vás zanechá. Výborné!

• 25.12.2011  22:33
    Únos (2006)

Skvělý! Podle mě mnohem lepší než Presto !! :)

• 25.12.2011  22:30
    Sim Salabim (2008)

Nádhera, pokochání, já osobně jsem neumírala smíchy jako kámoška, ale tento krátkej okamžik zůstane v mé mysli ještě hodně dlouho..:D

• 25.12.2011  20:53

Nikdy jsem si nemyslela, že Emily Blunt a Matt Damon by mohli tvořit skvělý pár..:D Teď k tomu důležitějšímu. Voda, kouzelný sešítky,klobouk a dveře..:D to byl sakra dobrej nápad..:DD Ta kombinace tědlech suprovej předmětů se mi velice zalíbila..:)) Dveře už tu byli !!!!! Příšerky s.r.o. !!! Kouzelný sešítky a vůbec přemisťování jako takové mi připomnělo Harryho Pottera. Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je trošiiičku kopírka..:D Nápad předsedy je další skvělá věc (zase to někde bylo), která mě na filmu fascinovala, většinu věcí jsem jim zblajzla - proto krásné 4 hvězdičky.

• 25.12.2011  15:09
    Saturnin (1994)

Skvělá komedie!! Na mě ze začátku až příliš suchý humor, ale ke konci se to pořádně rozjelo :)) :DDD ,, Kam šel dědeček?" ,, Šel se kouknout jak funguje konkurence..:DDD " Nejlepšíí hlášky.:D Fandím Saturninovi a nejradši bych zabila tu Kačenu !! :DD

• 25.12.2011  14:26

Z povinnosti Vánoc, bože já jsem se táák nudila..:(((

• 24.12.2011  20:01
    Drive (2011)

Na Vánoce jsme konečně zkoukla Drive..:) Musím říct, že to je úžasný film! V jednu chvíli jsem měla pocit, že koukám na http://www.csfd.cz/film/284225-muz-odnikud/ a nebo eště http://www.csfd.cz/film/157544-boksuneun-naui-geot/- pomalý děj a moc krve, i přesto mě to nadchlo a zcela jiným způsobem než u korejského filmu. Skvělé! Po tomto filmu si u mě Ryan Gosling šplhl..:)

• 24.12.2011  14:12
    Počátek (2010)

Nádhera! Další dokonalé dílo mistra Nolana :)) Po prvním shlédnutí jsem pořádně ještě netušila jaká bije, ale po druhém shlédnutí...Slast..:D Jsem moc ráda, že konečně někdo po Satoshi-konovi (odkazuju na Papriku) dokázal výborně zpracovat téma sny. Inception je spíše vnuknutí než počátek...ale to je detail. Hlavní myšlenka toho, že ve snech si nikdo nepamatuje začátek je úchvatné. I to, že sen skončí vždy, když je člověk mrtev...Nechybí mi tam i sem tam vtipné scénky: umírala jse smíchy u hlášky pana Watanabeho, že mu přišlo jednodušší koupit celé letiště..:D Nebo čím Levitt přiměl Page, aby se s ním líbala..:D A ohledně soundtracku nádhera! Stále poslouchám dokola a nemohu se toho nabažit! Zimmer opět nezklamal..:) Jedná se o film u kterého rozhodně nebudete chroupat popcorn(aspoň podle mně), popcorn bude slušně sedět vedle vás a vy nebudete stačit čučet, co všechno se hemží na obrazovce! Ať žije nakopnutí !!!

• 24.12.2011  13:53
    Herkules (1997)

Jedna z mála Disneyovek, která mě nedostala. Myslím, že je to tím, že jsem film neviděla v dětství, tak to nemělo na mě takový dopad. I tak si to podle mě zaslouží 4 hvězdy za nápadité prostředí a skvělý písničky.

• 24.12.2011  13:50
    Greta (2009)

Velmi zajímavý příběh, který mě v některých částech strašně štval z důvodu Hilary Duff- nejsem ani na 70% spokojená s jejími hereckými výkony, příjde mi, že strašně přehrává. Ale za to mě dost zaujal způsob sestřihu a zpracování. Proto 3 hvězdy.

• 24.12.2011  13:47

Lehce nadprůměr- zajímavý a ani nenudící. Myslím, že tato romantická komedie splnila svůj účel, odpočinula jsem si u toho a nemusela jsem nák víc přemýšlet, protože už na začátku jsem věděla, jak to skončí.

• 24.12.2011  12:54

Velmi povedený snímek o aktuální situaci ve světě. Některé scénky byli na mě až moc- myslím to tak, že buď byla v tu chvíli hodně špatná kamera a nebo v pozadí strašnej hluk a to ěm staršně iritovalo. I přesto dávám 4 hvězdičky.

• 23.12.2011  20:08

Nádhera! Ze začátku jsem si řekla, že kombinace Kate Winslet a Kevina Spaceyho se nevyvede. Teď jsem ráda, že jsem se mýlila...Opravdu skvělý! Příběh ženiální!

• 23.12.2011  17:52
    Forrest Gump (1994)

Dokonalé, dokonalé, dokonalé! Naprosto jsem se zamilovala do soundtracku a nikdy nezapomenu na scénky plné naděje, které mě nabíjí i do teď. Stále mi zní v hlavě... ,, Moje máma vždycky říkala..." a ,, Moje máma vždycky říkala, život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co okusíš" málokdy to říkám, ale tohle je dabing, který se mi líbil. Originál samozdřejmě ještě lepší :)

• 23.12.2011  17:49
    Earth (TV film) (2007)

Myslim, že se budu opakovat,ale stejně... Jedná se o opravdu nádherný film, který stojí za to vidět!!

• 23.12.2011  17:47

Tento snímek americké rodiny mám velice ráda, prostě mi přirostl k srdci. Skvělá kombinace herců.:)

• 23.12.2011  17:46

Zajímavé snímek rodiny takového "druhu", některé scénky pro mě strašným americkým klišém, přesto herecké výkony Julianne, Joshe, Mii a Marka jsou excelentní :)

• 23.12.2011  17:42

Krásný příběh, avšak přesto místy pro mě natolik nerealistické, až to ve mně vyvolalo pocity nezalíbení...

• 23.12.2011  17:40
    Coco Chanel (2009)

Krásný herecký výkon Audrey Tautou, nádherné kostýmy...ale příběh Coco Chanel jako takový trochu pokulhává...

• 23.12.2011  17:38

Lehce nadprůměr, moc mě to nenadchlo.... asi proto, že jsem čekala od toho víc - z důvodu, že tam hrála Ji-hyeon Jeon :)

• 23.12.2011  17:34
    Muž odnikud (2010)

Velmi povedené :) Film dokázal vyvolat strach, nechuť a zalíbení zároveň....to dokáže jen málo filmů..:D

• 17.12.2011  17:12
    Fighter (2010)

Krásné drama. Miluju příběhy dle skutečných událostí a toto je jeden z filmů, který je právem oceněn. Drogy, box a rodina- skvěle propojené a scénky z dětství to oživovaly. Velmi povedený snímek :)

• 17.12.2011  17:07

Skvělé!! Kevin Spacey byl vynikající v roli velmi přesvědčivého Prota. Věc, která mi utkví v paměti ještě dlouho je jak Prot jí banán i s šlupkou..:D

• 11.12.2011  20:22
    Madagaskar (2005)

Pro mě nejlepší animák od Dreamworks!!!! Zamilovala jsem se do krále Jelimána a do asistenta Morisse..:D Umírala jsem smíchy !!!

• 11.12.2011  20:20

Můj první film od pana Satoshiho. Skvělý film, který jsem shlédla na Akiconu 2010. Krom skvělé atmosféry, dílo pana Kona nepostrádal vynikající humor. Nepočítaje Madagaskar toto je první animák, u kterého jsem se smála od začátku do konce ..:DD

• 11.12.2011  20:18
    Paprika (2006)

Satoshi-Kon u mě podruhé (první film- Tokyjští Kmotři) zabodoval! Úchvatné! Opravdu dech beroucí, spousta krásné animace a hlavně s nádhernou hudbou! Škoda, že už nemůže tvořit dál...

• 11.12.2011  20:15
    Geriho hra (1997)

Tenhle dědoušek mě fakt dostal..:D:D Skvělé!!!

• 11.12.2011  20:14
    Ratatouille (2007)

Skvělý animák, který mě stále baví. Nikdy bych si nepomyslela, že souhra člověka a myšky by mi mohla přijít reálná..:D

• 11.12.2011  20:11

Nechutné, nechutné a znova nechutné. Sestavou filmu mi to trochu připomnělo tvorbu Nolanu, samozdřejmě s tvorbou Nolana se to nedá srovnat. Film byl zajímavý, ale tím to pro mě končilo. Jsem ráda, že jsem to zvládla dokoukat do konce...