Jezero (1999)

Krásná ukázka "kvalitního" béčka. Sympatická hlavní hrdinka a můj oblíbenec Bill Pullman. Jezero představuje všechno, co jen můžete čekat od filmu, kde je hlavní zápletkou přerostlej krokodýl požírající všechno, co mu přijde do cesty a naprosto oddanej svojí paničce:)

Valentino (1995)

Tak tohle pro mě bylo obrovský zklamání. I přes to, že se v hlavních rolích objevily moje opravdu oblíbený herečky a že se tu mihnul dokonce Jon Bon Jovi (slaďoušek:), jednalo se o jednu velkou nudu bez nějakýho pořádnýho rozuzlení.

Královský slib (2001)

Já mám tuhle pohádku docela ráda. I když co si budem povídat, Lucka Vondráčková a hlavně David Kraus prostě hrát neumí. Ale já tady vyloženě žeru pana krále a nastávající nevěstu.

Mr. Johnson (2008)

Moc hezkej a křehkej příběh (NEJDE O KOMEDII!). Bohužel celkovej dojem mi zkazily některý dost příšerný herecký výkony (vlastně se předvedla jenom hlavní dvojka), skřípající scénář a ten děsivej kýčovitej konec. Je to škoda, protože nápad je to skvělej a začátek byl vyloženě dobrej.

Starsky & Hutch (2004)

Neviděla jsem ani původní film, ani původní seriál. Nejsem nikterak velká fanynka humoru a grimas Bena Stillera. Ovšem tenhle film je mňamka!

RRRrrrr !!! (2004)

Kdysi dávno se mi to líbilo, smála jsem se, prostě spokojenost. A dnes? Nevím, jestli jsem dospěla nebo mi opravdu došla ta naprosto nevtipná pointa (jestli tomu tak dá říct), každopádně od odpadu tohle veledílo dělí jenom krůček. Gérarde, kam to spěješ?

Pach krve (2003)

Taková absolutní klasika ve svým žánru. Předvídatelnej děj, jedna nebo dvě lekačky a velká spousta nelogičností. A hlavně parta nádherných herců, který neumí hrát.

Zametač stop (2007)

Dostatek působivý atmosféry, dostatek kvalitních hereckých výkonů i černýho humoru. Kapka psychologie a víc než dost naturalismu. Nevím, jestli jsem pitomá nebo za to může ten film, ale určitý souvislosti mi prostě nedocvakly a vůbec, všechno bylo tak nějak zmatený a v končnym důsledku i nudný. Škoda. ---------------------(Ták, a tady je jasnej důkaz, jak je tenhle film nudnej a k ničemu - vůbec si totiž nedokážu vybavit, o čem to bylo.)

Jarčin profesor (1937)

Docela tuctovej film svýho druhu. Dostatečná dávka humoru i romantiky, klasicky pitomoučkej děj a dialogy. Akorát začátek byl děsně rozvleklej.

Legenda o Mulan (1998)

Neviděla jsem to už strašlivě dlouho, ale přesto si pamatuju snad každou scénu. To asi vypovídá za vše. Nádhera.