Supermiss 2019 (2019) (pořad) odpad!

No tak to bylo něco, jako. Mařky za celou dobu řekly 2 věty, jinak se producírovaly v handrech. Kvalitu nejsu schopnej posoudit, ale takový spodní prádlo z igelitovým závojem mi teda přijde dost nepraktický. Jinak Čenskej hroznej jako, stejně jako slizcí porotci. Z moderování ani hovno, většinu času jmenoval sponzory. Takovej reklamní blok, maskovanej jako slaboduchá soutěž. A moje kozatá favoritka (1) neurvala nic, což mě nasrali nejvíc.

Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (pořad) odpad!

Jirka Ovčáček a jeho nesmělá příprava na vstup do politiky. Už se na to těším.

To se ví (2019) (pořad) odpad!

Trapnej pokus o satiru a k tomu recyklace dávno vyvrácenejch drbů a nesmyslů. Kdo má internet a pohybuje se na sociálních sítích, se bude lochat a brečet. Idiotovina pro idioty. Čekal jsem vyvracení nebezpečnějších hoaxů, čehož je poskrovnu. Koho, do prdele, zajímá, jestli má Dáda Patrasová falešnej profil? Cílová skupina? Nevím...

Koptashow (2019) (pořad) odpad!

Probůh. totok je lekce trapnosti. Dneska chtěl Kopta vysvětlit, jak funguje čtecí zařízení...pro dementy.

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

Po prvním díle musím říct, že dialogy jsou strašný a trapný a herecký výkony neuvěřitelný, Ani Bolek to nezachraňuje. Fakt ne. A vtipy jsem taky zatím žádný nepochytil. Ale ještě uvidím, co z toho vyleze teda. Pak případně svoje hodnocení upravím.

Dovolená v éře páry (2018) (pořad) odpad!

Musím se fakt smát. Dokonce tam hrajou i stejní herci jako v tom Protektorátu. Tuším, že to bude trapas k popukání,

Dítě Bridget Jonesové (2016) odpad!

Ani jsem ji po těch plastikách nepoznal. A nestačil jsem se divit. Může mi někdy vysvětlit, kteří dva pitomci by tohle udělali? S takovou děvkou a blbou píčou by snad normální chlap nemohl zůstat. Jako fajn, jestli je to můj harant, budu bohužel platit za svou blbost celej život alouše, ale jdi do prdele ty blbá krávo, štětko.

Světová válka Z (2013) odpad!

Jo a ta scénka s výbuchem a pádem letadla, kterou Piťák přežije, byla k popukání a nemůžu dát jinak, než odpad. Film plnej předpokládaných klišé.

Časové pásmo bylo změněno