• Pohádka

Nesmrtelný (2015)

Nešťastný překlad názvu, který podle mě absolutně nevystihuje film. Jinak je to zajímavý, lehoučce nadpůrměrný průměrný film. :)

Papírová města (2015)

Líbí se mi, jak to dopadlo. Je to takové opravdovější, než ostatní teenagerské americké filmy. Navíc to bylo i vtipné a naštěstí ne trapné.

Insidious (2010)

Hlavně jako jeden z mála hororů nemá slabá místa. Vše je logicky vysvětleno a naštěstí nijak komplikovaně.

Život je život (2015)

Film mě bavil, byl vážně příjemně a hodně vtipný, jen ty akční bondovský pasáže mě hrozně iritovaly. Nesedělo mi to tam, nebavilo mě to, bez toho by se film klidně obešel a snad by mě bavil i víc. 3,5*

Země zítřka (2015)

Přes veškeré sci-fioidní prvky to byla neskutečně zábavná podívaná. Takový netradiční typ humoru, který mě vážně bavil, je ale bohužel asi to jediné, co můžu pořádně ocenit na tomto filmu. Sympaťák Clooney a sympaťačka Britt jen pomohli k tomu, abych tuto blbůstku dokoukala do konce. Hlavní a asi i nejdůležitější myšlenka filmu: "Hněte zadkem, pokud se vám něco nelíbí," tu podle mě nebyla dostatečně vyzdvižená a tak nějak se ztratila v prezentaci fantastického světa. Nicméně upozorňování na význam fantazie a kreativity tu sice bylo, ale spíš v pohádkovém podání. A poslední klad filmu se týká toho, že hlavní hrdinkou takovédleho filmu je holka.

Jurský svět (2015)

No jak se do souboje Rexů přidala ještě ta Lochnesska, tak to už jsem se musela vážně smát. :D Vizuálně krásný film, i nápad s novým druhem je fajn, obsazení také nevadí... prostě lepší průměr. 3,5* Nejlepší na celém filmu shledávám ty narážky a odkazy na původní díly :)

Gattaca (1997)

Jak si ten Ethan Hawke vybírá filmy, to by mě fakt zajímalo.

Firefly (2002) (seriál)

Díky zdejšímu hodnocení tomu dávám druhou šanci a snad dokoukám první díl, a pak uvidíme.

Ocelová pěst (2011)

Mě to nebavilo. Není to asi zrovna můj žánr.

Megamysl (2010)

Příjemné, vtipné, roztomilé a bavilo mě to. :) Sice nic extra, ale aspoň neurazí.