Deník slabocha (2010)

Rodinná komédia vhodná tak do 11tej doobedia neskoršie videnie tohoto filmu neodporúčam.Na ráno úplne stačí ale ako film na ktorý by sa malo ísť do kina určite nie.

Rumový deník (2011)

Po tak nepriaznivej kritike som čakal doslova pohromu ale to sa nekonalo.Príbeh trochu fádny ale herecké predstavenie Deppa bolo naozaj zážitkom.Portoriko 60. rokov fakt super,rumové príhody takmer dokonalé a Ribisi a jeho postava boli stopercentné, a aby som nezabudol Amber Heard odtohoto momentu milujem.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Množstvo ľudí to prirovnáva k Bournovi a prevedeniu ktoré použil Greengrass, avšak nikto si nemôže privlastniť určitú techniku spracovania filmu.Denzel Washington super tajný agent so zaujímavím menom, parťák Reynolds v pohode, aj keď tohto herca neobľubujem teraz mi pripadal v pohode nie ako v iných tupých filmov v ktorých hral.Scenár vraj tuctový mne stačil a nová lokalita tiež potešila.

Hněv Titánů (2012)

Za veľa peňazí dosť krátka stopáž, čo možno ubralo filmu na kvalite.99 minút pri ktorých sa nenudíte,herci sú v pohode,efekty sú ešte o triedu lepšie ako v jednotke, skôr ma mrzí že to tak skoro skončilo.Film skončil akokeby si boli tvorcovia istý, že sa nájde niekto kto finančne podporí trojku avšak vtedy ešte nevedeli, že pôjde o diel v ktorom sa tržby budú pohybovať na hranici znovuskriesenia.

Bez dechu (2011)

Množstvo uživateľov zatratilo tento film len preto že sa tam objaví Lautner, samozrejme nieje to dokonalý herec ale často záleží aj na scenári a tento nebol dobrý.Tvorcovia sa snažili navodiť tajnú špionážnu zápletku a priblížiť sa žánrovo podobným filmom, to moc nepodarilo ale ako poobedňajšia oddychovka stačí.

Ocelová pěst (2011)

Chvílkami mi to pripomínalo Rockyho a Over the Top, len namiesto Stallona vládol plechový Atom.

Tohle je válka! (2012)

Určite sa jedná o veľmi pohodový snímok, ktorý nenahnevá či už ženské alebo mužské publikum svojím hereckým obsadením.Agentská zápletka bola odsunutá na druhú koľaj a väčší priestor sa tu dáva romantickej zápletke o neodolateľnú Reese.Súperenie medzi agentami zábavné ale skôr mi vadilo to ako sa používali zatmievačky pri ktorých si nejeden divák musel zanadávať pretože tu boli určite taký čo chceli vidieť ešte o kúsok viac z tela Reese Witherspoon..:(

Zelený sršeň (2011)

Asi jeden z najzábavnejších filmov v ktorom je slušný akčný náboj a kvalitné herecké obsadenie za posledný rok.Seth Rogen nepatrí medzi mojich obľúbených hercov ale v tomto filme si ma získal a bodoval výbornými hláškami.Nato že to bolo brané v duchu komédie tak tu bol príjemný príbeh, ktorý nenudil.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Chyba filmu je určite prestrelený 120 miliónový rozpočet...Ale keďže som veľký fanúšik Reese Witherspoon tak som si to užíval a obdivoval ju v každej sekunde a to ostatné ma netrápilo.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

To už nejde ani o to aby bol film dobrý ale o to ako z neho vytĺcť čo najviac peňazí ako sa len dá.Hlavná úloha sa vydarila a môžme íst do päťky...Príbeh ktorý nudil od prvej minúty avšak piráti sú postavený na inej veci a to je Johnny Depp, ktorý aj z nemožne trápnej veci dokáže očariť a pobaviť svojou gestikuláciou a mimikou.Vizuálne spracovanie super avšak do päťky treba lepší nápad, ktorý nebude stáť len na jednej osobe.