• Thriller

Baskin (2015)

Bezpochyby jeden z nejkoukatelnějších Turkey horror movies. Celý to preškrtala ta mysteriózni krimi zápletka. Kto si užíva soft gore s mysteriózním nádechem, ten si to užije. Mne ale to baterkovanie vadilo a záverečný orgie balans sklamal. Bylo i lepčí.

The Boneyard Collection (2008)

U mňa nekozistentná antológia s ultra C-hereckou gardou. Za Elvira smiling, ten bod strelím. Inak nepoužiteľné.

Man Vs. (2015)

Na to, že se jedná o kanadskou ukamkovanou, vykamkovanou, málem užvejkanou self shot kam šaśkárnu, je to celkom stráviteľné. Bolo ďaleko horšie. Ani pod, ani nad 2.

Spectre (2015)

Daniel to má v hlavě poslední dobu umravnený, a nehanbím sa priznať, že z 007čiek má mnou vyžadujúci sexfeel. Mendes neklame a neurobil to ani tu. Ok boomber na sobotní párty. Royal párty ale nee .

Ballet of Blood (2015)

No jasně, že 1- ! To string outro to pohřbilo a dúfam, že navždy. Keď prežiješ 75 min, potom, áno bol to Ballet of...

House of Afflictions (2014)

Hezkej cover ? Áno ! A to je ten vychcanenej marketing. Sežer a ubliž si ! Nervy drásajúci multifunkčný odpad..

Sedmero krkavců (2015)

Líbilo a to hodně. Neviem sa ale zbaviť pocitu, že bez CZ podpory by to neuzrelo svetlo sveta. Po dlouhý době pohádkově spokojená za 4.

Purpurový vrch (2015)

Guillermo je vizionář, kurevsky oukej filmař, ví jaký namět sežrát a ví koho do snímku oslovit. No a vychádza mu to. Tyhle kostýmovky ja proste musím. Parádička, za adekvátní hodnotenie. Díky EvX.

You Are Not Alone (2014)

To, že sa pár šaškov pokúša o thrill, neznamená v dnešnej dobe už nič. Derek má toho hodně nakoukanýho a vyblil nefunkční hitch, kdy sprovoznil túto maškarádu. Možno na jiným místě, v jiným čase, ale pochybujem. Zabetonovaná 2ka. Na tieto ultra kamerovky si ma už neodchytí nikto.