• Thriller

Východní přísliby (2007)

Hutně vychlazená mafstory, se skvělým respekt Viggom pod taktovkou miláška Davida.. Jasná 4ka.

Immune (2016) odpad!

Nemyslím, že k tomuto zombie splašku je potrebné plytvať písmenkami.

Joe Spinell Story, The (2001)

Dalo by se říct, že zakladatel úchyláků. Určite ale podceňovaný a pro někoho možná nicka, pre mňa teda nie. Oukej dokáč ktorý si zaslúžil.

Camp (2014)

Rape a pro někoho tak obľúbené revenge v toaletnej forme. Lukostrelka z coveru je neškodná výpomoc znásilnenej mizerky a celkový dojem se blíží divadelnému predstaveniu. ( v odpade potopený priesvitný bod ).

Harvest Lake (2016)

Více jak hodinové prdelkování od nikam do nikam, celé namotáno jako na houbičkách, postupné navozování huhu atmosféry u mňa nezafungovalo a závěrečný slizoidní mazlení už dávno využil Yuzna. Každopádne sledovateľné.

KILD TV (2016)

Tyhle námetovo zemněřené kúsky potrebujú zručnýho a hlavně napaditého rejžu. V tomto prípade si Collins se štábem, který uváznul ve " vlastní profesi " neporadil. TV bandička se u kill broadcastingu potká s killerom ( blah ). Všechny ty filmovo prebytočné zbytečnosti sa točia kolem vlastní osy a to ma nudí. ( blah ). Staršie, námetom blízke skúsky boli lepšie.

Predátor (1987)

John v max forme a hláška " you ugly muthafucker " je z filmovej histórie nesmazateľná. Celkově, se tady sešla tý doby nejlepší banda, ktorú si tento žáner mohol dovoliť. ( boží uncut ) !

Bodybuilder (2014)

Civilne a s prehľadom nafilmárčená téma, ktorá napumpovným pseudoborcom udrie otáznik do mozgu, či tá vysilená snaha stojí za...

Rasuto Furankenshutain (1991)

Táto po japonsky znásilnená téma, ktorá do tamojšej filmografie nepatrí ani omylem si pravdepodobně vyžádala amíkmi akútnu verziu Godzilly a hneďto niekoľkonásobne.Čistě subjekt názor, no táto predlhá, skoro až inscenanční srandička ma dokonale unavila. Chýba asi len Dr. Jekyll a jeho Hyde po rumunsku a filmová válka môže začít.

Gekidžórei (2015)

Hideo věkem začíná klamat sám sebe a diváky zároveň. Tato teatrální málem nicota se nechytá na nič, čo v poslednej dobe prebehlo monitormi po celom svete.( jistě si najdeš to svý ). Je pravdou, že němci by zašli za pomyslnou gore čáru, no snímek mi pripadal i tak zbytečně umelohmotný.