• Thriller

When Black Birds Fly (2016)

Jimmy není tak úplně filmařsky kompletní a to mi sedí. Na popud "peklaznalých " som sekla investície do DVD a oplatilo sa. Ten colorit mi zpočátku clonil, no pak sem splynula s celou tou deviancí a nabrúsená "kinoarmatúra" zážitok len umocnila. Určite nie pre každého, ale subject tak ako aj bonusy OK !

Toima : munyeogul (2015)

Mňa tieto editorsky slušne vymastené Kor / Jap / Čína...horrové plody nudia. Snažila som sa, no nevychází.Pokusy ze všech možných tematických stran míňajú cieľ. Korea ať nechá exor tému ležet, Exorcist proste nepatrí do kórejskych rúk. Doufám, že to nebude nákažlivý.

After Party Massacre (2011)

Death Metal úškrn zašitej do fest / filmu, s ňákou tou kill / pierc / sex / tatoo dávkou. Tady je to očividne na pleciach hudby, a to fandom vyšlo. Killgirl bola už len prídavkom. Fandovský zmysel pre humor a tá gore odľahčenosť mi vůbec nevadili. Prečapované pivko, vysádlované holky v kožených upínačkách, vypádlovanej sex, no a kill samozrejme. - to je ta atmosféra, která zde nechybí. Fandové si možná olížou víčka zevnitř .Plavu sice na iných hudobných vlnách, ale OK.

Thresher (2014)

Všechno, co má jen málo z Lovecraftian atmosfear, tak to beru. Michael a Sam to zmákli parádne. Opět je v tomto prípade škrabancom len tá mikrotáž. Neva.

Invalid (2015)

Úchylní sourozenecká výpomoc, kde ségra pečuje o svojho krvilačného brášku uloženého do vegetatívneho stavu. Stravu obstaráva podla jeho hlasov ve svý prázdný palici, čo naznačuje invalidný, už dávno zabudnutý námet. Zbytek bych do kytek neposílala i když ten, ze starých giallo snímkov propůjčený kanystr s krví mi hovadsky vadil.

Snuffet (2014)

Skouknutí tohoto epického filmové útvaru, je spolehlivým spôsob pro zbavení se nemalého počtu svých mozgových buněk. Nečakaná nálož morbídnych nápadov s účinnou puppet vsuvkou, Puppets si totiž užili svoje torture (! ) v plné míře. Přidlouhá soulož ( woman / puppet ) odlehčila celkovej feel, no jedná se určitě o splash, který jistě poteší a dezorientuje 1 diváka z 1000. Filmový detox.

The Mildew from Planet Xonader (2015)

De Santi se pokusil trapácky připonenout své filmárske nadšenie ( tento x návratka do rokov 80´s ) a predstavil tak svému limitovanýmu publiku přihlouplou formou čimkoľvek, prípadne aj hnilobne nainfikovaný labor kolektív vs. Toxic Kedže je to celé zabalený v " Necrostorm " deke, tak je jasné, jakou gore jízdu si musí zúčastnení absolvovat. Víceméně o to vlastně šlo. Alebo mi niečo ušlo ?

Herrmann (2013)

Análně orální (!) formou vynucené prohlášení politickýho činitele na tému sexuálneho násilia. A to všecho spáchaný pod ženskou ( !) taktovkou. Némci nemajú problém s explicitným spracovaním akejkoľvek témy, či námetu, což dokazuje i tento shorter.

Dead Nude Girls (2013) odpad!

Meno režiséra, samotnej titul i ta minutáž dávali tušiť hrozivej filmový zážitek, ktorý sa potvrdil ve svojej čírej forme. To pseudogore už dávno nefunguje. Buttgereit by to řešil jinou formou. Zbytočnosť.

Lesní duch (2013)

...prebytočné a zbytečně predimenzované. Ostávam u originálu. Ale každopádne, Fede má brutus vkus.