Prokletí městečka Bridge Hollow (2022)

Hororově laděných rodinných filmů je spousta a daleko lepších. Toto bylo nudné a zbytečné, ale pobavila mě scénka s miminem.

Proměna (2022)

Film, na který se kouknete jenom jednou, a to abyste zjistili, že jste o nic nepřišli. Nechápu, proč museli tvůrci udělat tak moc nesympatické postavy děvčat.

Richard III. (2022) (divadelní záznam)

Pavlína Štorková je úžasný diblík, který hravě zvládl hlavní mužskou roli. Ocenila bych, kdyby hra byla trošku zkrácenější. Klasiku neznám, protože mě historické hry nudí, ale tohle mě zaujalo natolik, že jsem si musela vyhledat základní informace o Richardu III.

Rychlá rota (2022)

Mě jako dítěti seriál nepřišel úplně špatný a taky nevím, proč by ho měl film schazovat. Nelíbilo se mi celkové provedení alias Space Jam - Rychlá rota. Třeba děcka na to mají jiný názor, ale ten závěr ve filmu a boj s plastelínou mi přišlo dost strašidelný na dětskou pohádku.

Skryté skvosty (2022) (seriál)

Nebylo vyloženě špatné, to ne, ale kam se hrabou na Toulavou kameru!

Světlonoc (2022)

Film rozhodně nespadá do žánru hororu. Pokud by měla děsit idiocie a buranství, tak by většina lidí v ČR nemohla vylízt ani na nákup. Oceňuji krásné záběry krajiny, ale nelíbili se mi záběry nudistické a psychedelické... To mělo nejspíš znázorňovat čarodějnice, které jsou nahé a spjaté s přírodou :( Někdo asi myslel.

Šílená noc (2022)

Víc by se mi líbilo, kdyby byl film laděný do černé komedie.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Daleko lepší by byla pohádla bez písniček, protože ty byly nejhorší... nezajímavé melodie (unylé, o ničem) a stejně tak i texty písní, které byly tak jednoduchoučké až blboučké. Chcete pohádku s písničkami, za které se nebudete stydět? Mrkněte na Šíleně smutnou princeznu.

To nic, drahá (2022)

Očekávala jsem větší rozuzlení a více drama.

Úsměv (2022)

Viděla jsem plno "B" hororů, které byly daleko lepší, než tento. Hodně nechutností, málo strašidelné atmosféry, nesympatická hrdinka. Znechutila mě i verze s titulkama, který jen někdo zkopíroval z překladače. Hrůza byla sledovat ten film.