Malá monstra (1989)

No a co, že film je jednoduchý, je přece pro děti nebo, že je starý a nemoderní, mě se právě proto ten film líbí. Dnes by se použila počítačová animace pro celý film. Nejvíc se mi líbily postavy strašidel. Bylo vidět, že si někdo s nimi dal práci a to můžou diváci obdivovat, protože až na pár filmů tohle už nikdo nebyl schopný zopakovat.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Je škoda, že je tu tak málo lekaček oproti 1. a 2. dílu. Navíc bylo těžké se zorientovat kdy se děj odehrává. Až ke konci se dozvíte, že se děj odehrává před 1. dílem.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Němci konečně vymysleli nějakou komedii, která není trapná. Asi by za to měli dostat zvláštní ocenění. Mě se celkově trilogie líbí a vždycky je tam nějaká scénka, která mě rozesměje.

Řachanda (2016)

Jedna hvězdička za vizuální stránku. Vytvořené postavy byly zajímavé, ale bylo by lepší, kdyby se tvůrci drželi jen tzv "českých strašidel". Jinak se mi zdála pohádka velmi povrchní a jednoduchá. Na některé pohádky se rád podívá i dospělý člověk, ale tohle není ten případ, já jsem se docela nudila.

Tomb Raider (2018)

Ve 4Dx to byla skvělá podívaná.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Lepší byl první díl a doufám, že tohle bude poslední, protože pak by mohly mít matky problém snad už jen s pubertálními dětmi.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Divák se nemůže přestat divit, jak může být doktor tak blbejb. Film byl překvapivě zajímavý. Zatím nemohu porovnávat s knihou.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Úsvit Ligy spravedlivých byl docela podařený. Dost se mi líbilo obsazení a konečně Muž z oceli je vypadá daleko lépe než klasický Superman v předchozích filmech. Co se mi příliš nelíbilo byl spor mezi Batmanem a Supermanem ve stylu: když se dva perou třetí se směje. Hrdinové, kteří zachraňovali svět, zničeho nic šli sebestředně za svým sobeckým cílem - navzájem se zničit nebo alespoň zbytečně oslabit. Přeci jenom, kdyby přišel Superman za Batmanem a řekl: "Ahoj, budem kamarádi?", tak by to taky nebylo ono. Moc dobrá byla hláška: "Jsem Supermanův přítel." - "Já vím. Máte taky pláštík." :oD

Ferdinand (2017)

Základní myšlenka je: pokud všichni očekávají, že budete dělat něco co dělají všichni a bez úspěchu, nedělejte raději nic. V úvodu zjistíte, že podvádět se nemá. V celku to byla pěkná pohádka. Vtipná byla scénka s koňmi. Naopak scéna, kdy vůl jede v autě je dost bizarní i na pohádku pro děti. Uvítala bych, kdyby se v pohádce objevilo víc symbolů Španělska (např. vůbec by nevadilo, kdyby místo kozy byl katalánský oslík a pod.).

Bez návodu (2013)

Příběh byl milý a dojemně překvapující. Někdy zákony nehledí na to, zda jsou lidé slušní. Kdyby to tak šlo vždycky, jenom tak se sebrat a jít.