Nightlight (2015)

No, záhada Blairwitch to není.

Nightmare Cinema (2018)

Povídka o mimozemských pavoucích, plastické chirurgii, posedlosti ďáblem, šílenství a duchách... snad jsem nějakou nezapomněla. Po shlédnutí první povídky jsem si myslela, že jde o parodii, ale vraždění posedlých dětí bylo supr. Nemyslíte, že si z povídky o plastické operaci dělali srandu z Mickeyho Rourkea?

Noc hrůzy (2011)

Konečně film, ve kterém upíři nejsou sexy jen D. Tennant, jako upírobijec-poseroutka, byl vostrej.

Noc pastýřů (1993) (TV film)

Film je to krásně natočen, jen je škoda, že jsem nepřišla na chuť České mši vánoční.

Noc plná zázraků (2011)

Docela příjemná podívaná, jediné co bych vytkla je to že se film snaží podobat americkým, ale směle se může zařadit mezi předvánoční filmy, které hojně přináší USA. Plynulý, zábavný děj, krásný romantický vánoční příběh, ani byste neřekli, že to pochází z Polska. Poláci už se naučili točit pěkné filmy, teď by bylo dobrý, aby se to naučili i Češi.

Noční hra (2018)

Možná by bylo lepší, kdyby scénáristi vynechali zamilované pohledy a divnou postavu souseda.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985) odpad!

Nejslabší horor. I ta vražda tělocvikáře byla vtipná. Budu doufat, že ze série z Elm street to bylo nejhorší. Zatím se mi nejvíc líbí poslední film, kde je i vysvětleno proč Freddy vraždí.

Noční můry (2006) (seriál)

Strašidlácké příběhy 😱

Noemova archa (1999) (TV film)

Nejlepší film inspirován biblickými příběhy. Mohu jen doporučit.