• Krátkometrážní

Hříšný tanec (1987)

Klasika žánru, kterou dnes nezná málo kdo. Největší (a asi taky jedinou) předností a chloubou "hříšňáku" je vskutku famózní a v neposlední řadě nesmrtelný soundtrack, který se bude v nejroztodivnějších remixech hrát v klubech ještě, když my už tady dávno nebudeme. "Bejby nebude sedět v koutě!"

Machete (2010)

Husto-krutý ultra nářez, jaký umí asi jenom Rodriguez aneb strašně vtipná a svižná záležitost, kterou nesmíte brát úplně vážně. "Machete don't text..."

Zelená zóna (2010)

Svižná akční podívaná, která vám nedovolí zamhouřit oči. Z pohledu jistého seržanta se dostáváme do Bagdádu, kde on a jeho jednotka plní různé mise, které však nepřináší kýžený úspěch. On se proto rozhodne jednat na vlastní pěst... Zelená zóna není jenom o pěšácích, kteří se střílí navzájem a jejichž osud nezajímá nikoho kromě jich samotných a jejich rodin, ale i o vysoké politické hře, která s nimi manipuluje jako s figurkami. Technicky je film zajímavě zpracován, avšak dějová stránka je bohužel prokouknutelná tam i zpět, proto nelze hodnotit výš.

Škola svádění (2006)

Škola svádění je film, který v každém případě nenadchne. Je to oddychovka, od které by jste neměli čekat příliš, protože by se vám to mohlo šeredně vymstít. I přesto se v tomto průměrném snímku najde pár obzvlášť vtipných momentů, při kterých neodoláte se pořádně zasmát.

Pan Nikdo (2009)

Jsou naše životy už předem naplánované? Existuje něco jako osud? Jaký dopad mají naše rozhodnutí na další průběh našeho života? Musím přiznat, že sem se chvílemi lehce zamotával do celého děje nebo lépe řečeno dějů, ale ten výsledek stál za to. Mimochodem celý film dokonale podtrhl skvělý soundtrack. 90%

Pozemšťan (2007)

U popisu žánru chybí pohádka. A 83%?! To si děláte srandu ne?!

Ali G, Innit (1999)

První výběrovka ze scének a skečů skvělého britského komika. 85%

Já, padouch (2010)

Příjemná pohádka pro celou rodinu, která mě však lehce zklamala, a to i díky skvělým trailerům, krteré de facto zobrazují to nejlepší z celého filmu.

Sbohem, baby (2007)

Co oceňuji u tohoto filmu nejvíc je kvalitní námět a propracovaný nepředvídatelný scénář. To jsou atributy, které se bohužel nevidí často. Celkový dojem z dobrého filmu, ale kazí toporné herectví nesympatického C. Afflecka a jeho kolegyně a místy nudné pasáže.

Časové pásmo bylo změněno