• Krátkometrážní

Trainspotting (1996)

Pár kultovních scén, pár hlášek, které utkví a vynikající soundtrack. Rozhodně jeden z nejlepších filmů zabývající se drogovou tematikou. Mladí herci byli přesvědčivý, Boyle vše zvládl na jedničku. Špetka k dokonalosti však chyběla.

Sedm (1995)

Dokonalé, fabulózní. Kdo tohle neviděl, jako by nebyl.

Sám doma (1990)

Kevin je povinná podívaná pro všechny školáky. Sám jsem tento filmek měl velmi rád. A pravděpodobně Macaulay Culkin ve své životní roli.

MacGyver (1985) (seriál)

Hrdina mých dětských let. Hoden mého respektu! "Co se stane, když z 9.patra vyhodím šroubek? Na zem dopadne bagr. V pátem totiž bydlí MacGyver."

Kobra 11 (1996) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale příde mi, že tahle stálice naší obrazovky je pořád na jedno brdo! Vyděrači, překupníci, zloději aut, vrazi... a stále dokola. Žádná invence nepřichází. Pokud to ovšem divákům nevadí, a jakože jim to očividně opravdu nevadí, pak není co řešit. A německá produkce bude chrlit jednu řadu za druhou.

Takešiho hrad (2002) (pořad)

Jak tohle někdo vůbec mohl vymyslet? Takové věci se můžou zrodit jenom v Japonsku! Brilantní a nám tady nutí výměny manželek a podobné *****!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Legenda, legenda, legenda.

Pelíšky (1999)

Vrchol naší kinematografie! Neznám lepší (českou) komedii. O hercích se nemusím ani zmiňovat a pochmurný historický kontext, jenž mixuje žánry a navozuje i odlišnou atmosféru je skvěle zachycený. Klasika.