• Krátkometrážní

Maximální riziko (1996)

Je to mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Nad ostatní akčními filmy tenhle rozhodně nevyčnívá.

Zmeškaný hovor (2008)

Laciná a nepovedená duchařina natočená jako remake k japonskému originálu. Jak vidět, opět se někdo nechal více než inspirovat klasickým japonským hororem a opět bez většího kasovního a hlavně filmařského úspěchu. Ve filmu selhává snad úplně všechno od scénáře přes marné herecké (ne)výkony až po atmosféru „vygradovanou“ jakýmsi obživlým tělem ve větrací šachtě. Očekávaný děj, umírání ála Nezvratný osud nic méně naprosto bez nápadu a vlezlé vyzvánění, které doprovází celý film, sráží výsledné hodnocení hluboko pod průměr. Jediná scéna u které jsem se skutečně pobavil a jež stojí za zmínku, je hned ta úvodní s rybníčkem. Ta mě namlsala na zbytek filmu, avšak byl jsem zklamán.

Garfield ve filmu (2004)

Tohle se opravdu nepovedlo, až je mi Garfielda líto. Rozhodně si zasloužil důstojnější zpracování. Kdo někdy četl, byť jen jedinný strip, dá mi za pravdu.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Hned na začátku filmu je vyholovací scéna, při nabírání nové várky pokusných objektů do tábora, nicméně jinak se ve filmu žádný upravený klín nevyskytuje. Za Ilsu */*****.

Hustej nářez (2009) (pořad)

On to není úplně špatný nápad, ale to provedení...

Simonova kočka (2008) (seriál)

91%?!?! To jste se asi zbláznili!

Pozemšťan (2007)

U popisu žánru chybí pohádka. A 83%?! To si děláte srandu ne?!

Vášnivé známosti (1994)

Místo točení Velmi křehkých ordinací v růžových ulicích by se české herečky měli dát na tohle:D:D