Kobra 11 (1996) (seriál)

Škoda toho častýho střídání Simírovejch parťáků. Když tam byl Tom, tak to bylo fakt docela dobrý. Je jasný, že dost dílů si bylo hodně podobnejch, ale účel zábavy to splňovalo.

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

Neskonalá paráda a opravdu stylovej film. Skvělá ústřední dvojice s Rourkem a Johnsonem, který se tady představuje po Miami Vice ve své nejlepší roli. A navíc je to snad jedinej film, ve kterém se rozebírá, že kulky stojej peníze, a nesmí se s nima plejtvat :)

Double Team (1997)

Ze začátku chvíli nuda, ale po té co se objeví Dennis Rodman, kterej má téměř v každý scéně jinej účes, se to parádně rozjede. Tenhle film patří k Van Dammovým nejpovedenějším, čemuž určitě přispívá i Mickey Rourke.

Peklo (2003)

Jeden z nejlepších Van Dammových filmů poslední doby. Protředí ruskýho vězeňskýho tábora je ideální a jeden z nejlepších hráčů historie amerického fotbalu, Lawrence Taylor a lá filozof je taky dobrej. Ve filmu se sice objevuje několik nevysvětlitelných nesrovnalostí, ale to mi zábavu nezkazilo...možná právě naopak :)

Přímý kontakt (2009)

Jak mohlo něco takovýho vzniknout v roce 2009? Dolpha mám rád, ale tohle je úplná blbost. Navíc je to celý nějak divne natočený. Nakonec jsou z toho ale dvě hvězdičky, protože jsem se v průběhu filmu mnohokrát zasmál :)

Stav obležení (1998)

Tohle je vážně zvláštní film. Zpočátku to vypadalo na zajímavé politické drama, ale ke konci to začal být solidní nesmysl.

Sniper 3 (2004)

Děsný. Dvojku jsem ještě snes, ale tohle už ne.

Velký útěk (1963)

Legendární film s neskutečnou plejádou herců v čele s McQueenem. Miluju filmy z vězěňských táboru a tenhle se řadí k naprosté špičce žánru.

Von Ryanův Expres (1965)

"Jednou jsem vám řekl Ryane, že když unikne jen jediný, je to vítězství." Nádhera. Fakt parádní válečnej film se skvělým Sinatrou v hlavní roli, o kterém jsem si původně bláhově myslel, že bude film kazit.