xXx: Nová dimenze (2005)

O něco horší než jednička. Navíc po nějaký době zase ten druh filmu, kde bílí hrajou ty zlí a černý ty dobrý. Film je to ale zábavnej, což dosvědčuje hlavně ten Ice Cubův skok autem a následná jízda po kolejích :)

15 minut (2001)

Docela průměrnej film, kterýho bych si, nebýt obsazení, asi ani nevšimnul. Jediný co ho povyšuje je parádní výkon Karla Rodena, kterej dokázal, že by se mu v USA mohlo dostat i lepších hereckých příležitostí. Moc jsem teda nepochopil proč tam hraje De Niro, ale to nevadí...aspoň se Roden víc předved :)

Běžící muž (1987)

Jeden z Arnoldových klenotů, zasazený do roku 2017, kdy se lidstvo baví brutální reality show. Spousta lidí k tomuhle filmu evidentně cítí odpor, což nedokážu pochopit. Příběh je víc než solidní, navíc našlapaný akcí až po okraj. Vedle Schwarzeneggera se tu ukáže i legenda NFL Jim Brown (ten s plamenometem) či bývalý wrestler Jesse Ventura. Film parádně "odsejpá" a nudit se u něj může jen málokdo. Díky tomuto plus hláškám jako "Chceš oheň?" si tento snímek vybojoval místo v síni slávy 80. let.

Pterodaktyl (2005)

Hrozný. Už jen ta nebetyčná drzost, že krásná a nezaměnitelná česká krajina má představovat hranice Turecka s Arménií. K tomu si přidejte takřka amatérské počítačové triky a...na do vršení všeho...si jednu z hlavních rolí střihnul Coolio. Na druhou stranu jsem se díky výše zmíněným aspektům i párkrát zasmál.

Den nezávislosti (1996)

Jeden z nejznámnějších filmu desetiletí. Skvělá a neskutečně zábavná podívaná o tom, jak se celý svět spojí, aby vyhnal mimozemšťany ze země (shodou náhod na Den nezávislosti). Scénář přesně podle mýho gusta :)

Bat 21 (1988)

Ne až tak známý válečný snímek, který ovšem disponuje solidním příběhem, korunovaným výkonem dvou špičkových herců. A nudný mi to teda rozhodně nepřišlo.

Vesmírné komando (1991)

Jeden z nejlepších Hulkovejch filmů. Typická komedie z 90. let. Je to teda svym způsobem strašná blbost, ale zasmál jsem se fakt hodněkrát. Scénky jako ta s hracím automatem apod. jsou totiž k nezaplacení :)

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Záčatek vážně vypadá slibně. Indy dokazuje, že je pořád ještě ve formě. Ale ten konec s létajícím talířem a vůbec celý to mimozemský téma, mi dohromady s Indym moc nepasovalo. Je sice pravda, že vzhledem k předchozím třem dílům, bylo moje očekávání vysoký, ale nadruhou stranu nechápu, že zrovna tohle byl ten scénář, na kterej se čekalo tak dlouhou dobu.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Zbytečně dlouhý, a ne už tak zábavný pokračování. Můj negativní dojem ale určitě zvýšil fakt, že jsem ten film viděl s dabingem...

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Tohle mě fakt dostalo. Co je ten chlap schopnej všechno udělat...no to je neskutečný.