Nezastavitelný (2010)

Vcelku solidní adrenalinová podívaná, ač se jedná "pouze" o vlak. Plno věcí mi sice přišlo dost nelogických, ale budiž. Jen na můj vkus tam bylo příliš mnoho záběrů na rodiny obou aktérů v "Hollywoodském stylu", jinak bych i dal plný počet.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Začalo to celkem zajímavě, ale jak už to obvykle u slaďáren bývá, zvtrlo se to v happy end, kde jsou všichni šťastní, všechno je odpuštěno a změna v člověku nastává ihned. Hmm, co mi na tom nesedí...?

All.I.Can (2011)

Hodnotit nebudu, protože tento snímek není určen pro mne.

Lovec jelenů (1978)

Zbytečně přehnaně dlouhý, rozvleklý a nudný. Celá tahle "fraška" by se dala scvrknout do hodinky a nikdo by rozdíl nepoznal. Asi chápu, kam se tím autor snažil mířit, ale na můj vkus solidně přestřelil. Rozhodně už tohle vidět nemusím, tolik času dokážu využít efektivněji i jinak. 2* za snahu, ale tím to končí.

Co jsme komu udělali? (2014)

Už dlouho jsem se u filmu takhle nepobavil :) Výborně herecky zahrané, vřele doporučuji.

Tygří klec 2 (1990)

Poctivá řezačka tak, jak si jí pamatuju z dob svého mládí. Skvělé souboje, skvělá hudba, co víc si přát.

Zocelovací kúra (2015)

Chvilkama jsem se i bavil, proto nemůžu dát odpad a ve srovnání s jiným mým "odpadem" by to ani nebylo fér. Nicméně znovu už to vidět nemusím :)

Ex Machina (2014)

Fenomenální, jedním slovem fenomenální. Skvěle natočené, skvěle promyšlené, úžasně herecky zahrané. Nemám co bych vytknul.

Náš vůdce (2008)

Nemám co vytknout. Sice snímek zachází až do extrémů, ale to je jen dobře. Názorně ukazuje, že mnohdy stačí opravdu málo a můžeme si myslet, že minulost se už vrátit nemůže, ale to by byla chyba. Nejenom že se může vrátit, ale ona se často i vrací. Masově zmanipulovaný a společnou ideou ovládnutý dav pak snadno tyto chyby nevidí a pro svůj ideál jsou schopni zajít opravdu daleko.