Ctihodný občan (2009)

Velice dobře povedený thriller, až jsem byl překvapen. Pokud se necháte unášet dějem, pak se vám film bude líbit. Já osobně jsem spokojen, ačkoliv za jiný konec bych byl taky rád :)

Transformers (2007)

Po vizuální stránce hotové orgie naneštěstí doplněné o zbytečnou americkou naivitu, hloupost a nespočet klišé...I přesto všechno se však na film velice dobře kouká a tyhle nedostatky se dají částečně tolerovat i díky vtipným dialogům a skvělé hudbě.

Na vlásku (2010)

Úžasně povedená animovaná pohádka, která se směle může srovnávat s tak úspěšnými díly jako je Shrek. Vynikající hudba a o srandu není nouze. Jen nevím, jestli je určena víc dětem nebo dospělým :-D Tak či tak, rozhodně doporučuji.

Prokletý ostrov (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je snad poprvé, kdy mám rozporuplné myšlenky, na jednu stranu velice chytlavý děj a atmosféra, díky které hltáte minutu za minutou a čas letí... na straně druhé místy nelogický a dost matoucí děj, který se snaží v závěru vysvětlit (nejspíš to byl i záměr, ale...). Skvělý herecký výkon DiCapria. Přesto nemohu dát plný počet, protože něco mi na tom prostě nesedí.

Válka Bohů (2011)

Po vizuální stránce velice povedené, po dějové stránce dosti naivní a plné chyb, které bych tu mohl dlouho vyjmenovávat, ale nechci spoilovat. Pokud chcete něčím zabít nudu a volný čas, pak tímto nejspíš můžete, ale jestli od toho čekáte něco víc, pravděpodobně budete zklamáni.

Nedotknutelní (2011)

Velice dojemný a poutavý příběh propletený humorem. Dlouho jsem neviděl kvalitní film, který by ve mne zanechal hluboké citové následky... Co více dodat, jednoznačných 5*.

Nejdelší den (1962)

Prvotřídní válečný film, klobouk dolů...

Sucker Punch (2011)

Nádherně provedené fantasy v doprovodu úžasné hudby. Film jsem si opravdu užil od začátku do konce a jen je mi líto tak nízkého hodnocení zde. Rozhodně jeden z nejlepších filmů letošního roku, který jsem měl tu čest vidět.

Poldové (2010)

Trochu naivní, děj jednoduchý, ale hodněkrát jsem se zasmál a u filmu se dobře bavil, což je asi to hlavní.

Báječná léta pod psa (1997)

Zde asi není moc co dodat. Film přesně vystihl, co vystihnout měl. Navíc skvělé herecké výkony hlavních představitelů... plných 5*.