Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

U minulého dílu jsem byl ještě hodně tolerantní, teď už nebudu. Odpad a největší zklamání. 3D vizualizace byla to jediné, co bych mohl vyzvednout. Jinak děj naprosto stupidní, nelogický, trapně klišovitý! Některé rádoby vtipné scénky jsou jak vystřižené z animáků. Tohle je nad moje síly a lituji vyhozených peněz. Takhle zajebaná kultovní série se jen tak nevidí. Spojlovat ty přiblblé nelogické pasáže ani nebudu, protože je jich tolik, že bych ani nevěděl, kde začít. Chvilku jsem přemýšlel, jestli nedat alespoň jednu hvězdu z nostalgie a vizuální stránku, ale nedám! Jak tahle zhovadilost může mít tak vysoké hodnocení, to nepochopím!!!!

The Punisher (2017) (seriál)

Úžasný seriál, na nic si nehraje a jde rovnou k věci, to mám rád. Hlavní hrdina je super sympatický a do role se hodí. Pro skvělý herecký výkon jsem ochoten i překousnout sem tam nějakou tu kravinu, kterých bylo neobvykle málo, a občas předvídatelný děj. To však seriálu nijak neškodí a mohu jen doporučit.

Život (2017)

Opět nechápu zdejší hodnocení, ale na to už bych si taky mohl za nějaký ten pátek zvyknout. Dle mého skvěle natočený film, nemám nic, co bych mu mohl vytknout. A že se v něm mísí myšlenky a prvky jiných filmů? Těžko natočíte sci-fi, aniž by se v něm neobjevil nějaký prvek nebo myšlenka odjinud. Dost chabý argument pro tak nízká hodnocení, ale budiž. Za mě maximální spokojenost.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Mohl to být krásný sci-fi film a pokračování prvního dílu, nebýt těch stupidních amerických klišé, díky kterým jsem to nakonec ani nedokoukal. Všichni se milujou, všichni všechny zachrání a samozřejmě nechybí ani někdo, kdo se pro celý svět obětuje. Vizuálně pěkně udělaný, potenciál tam byl, ale tak hloupě zazděný dětinskými dialogy a nesmyslnými dějovými pasážemi, že by se chtělo jednomu brečet. Škoda, veliká škoda.

Maggie (2015)

Trochu neobvyklá role pro Arniho, ale zhostil se jí celkem přesvědčivě. Samotný příběh a děj je však nezáživný a polovinu filmu jsem si přál konec.

Konečná (2013)

O něco lepší než Sabotáž, ale pořád nic extra. Každopádně další film s Arniem, kterého mám rád. Tak proč ne.

Sabotáž (2014)

Takový podprůměrný béčko. Nehrát v něm Arnie, šel bych o hvězdu dolů. Děj i zápletka je jednoduchá a v podstatě nemám nic, co bych pochválil. Hudba, efekty, charisma postav... Slabota.

300: Vzestup říše (2014) odpad!

Hloupost. Naprosto nekonečně velká hloupost. Jinak to popsat nelze. Nechápu, jak může pár lodiček zadržet takovou flotilu. Stačilo jen doplout na břeh, všechny zabít a po půl hodině mohl být konec. Takhle z toho zbyla jen fraška.

Odpočítávání (2010)

4* né proto, že by se mi film líbil. Jsem si jist, že už si ho znovu nepustím, ale bohužel to přesně vystihuje, jací lidé jsou. Kam až jsou ochotni zajít, aby ochránili svojí rodinu. Můžem si jen přát, abychom to nikdy nemuseli zjistit.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak vše. Znovu už vidět nechci. Hvězdu ani nevím za co, měl to být spíše odpad.