Cesta samuraje (2010)

V podstatě tomuhle filmu chybí naprosto vše, co by od toho člověk očekával. Přesto si to odpad nezaslouží a alespoň nějakou tu hvězdu za snahu asi ano, když už se to dalo dokoukat do konce.

Mistr Meče (2016)

Miluji tento druh filmů, proto moje hodnocení je vyšší, než bych za jiných okolností dával. Vynikající souboje, hudba a celkové prostředí. Užíval jsem si každou minutu.

Preacher (2016) (seriál)

Začalo to nadějně, ale postupně tomu dochází šťáva... Nebýt Gilguna, bylo by hodnocení horší.

Mlha (2007) odpad!

Nemůžu jinak. Takhle vysoký hodnocení u takovéhleho filmu prostě nechápu. 2/3 jsem doslova trpěl, pokaždé, když ta fanatička otevřela tlamu. Musel jsem se hodně přemlouvat, abych to nevypnul hned. Potenciál to mělo veliký, ale těch kravin a nesmyslů, co tam bylo.... Smutné.

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál) odpad!

Ty zápletky, dialogy a řešení snad vymýšlelo nějaký 6 letý dítě.... I když teď možná bych těm dětem křivdil, protože tohle je mnohem horší. První díl jsem překousnul, druhý už ne. Odpad.

Pozemšťan (2007)

Za mě vynikající film se skvělým nápadem a potenciálem. Nádherná ukázka, že i s malým rozpočtem se dá natočit skvělé dílo. Co mi jen trochu kazí dojem, jsou vedlejší postavy, které se na můj vkus / dojem občas chovají až příliš nelogicky. Vyvolává to ve mě pocit, že se snaží své role až moc přehrávat. Ale na druhou stranu chápu, že když člověk v něco věří celý život, pak je pro něj jiný názor nebo snaha o zboření jeho snu zcela nepředstavitelná a tudíž i reakce nepřiměřená.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Myslet si, že by to překonalo první díl, by bylo naivní. Po shlédnutí bylo naivní si i myslet, že by se kvalitě prvního dílu mohl alespoň přiblížit. Nicméně koukatelné to je.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Postupem času musím snížit hodnocení! První série ještě byla obstojná a i některé díly těch dalších. Ale upřímně  Burnhamovou doslova začínám nenávidět. Herecký výkon mizerný, její chování otřesné a některé multi kulti klišé v posádce je až přehnaně americké a místy vážně nechutné! Čtvrtou sérii nejspíš ani nedokončím a tímto tenhle seriál pro mě končí. Efekty jsou skvělé, ale děj a postavy tragické, až na pár světlých výjimek. Snad podobně tragicky nedopadne i Pickard.