7 životů (2017)

Noomi to zmákla dobře. Škoda jen, že celý film nezůstal ve výrobě mimo USA. Vliv Amíků je opět znát a filmu nesvědčí. Každopádně skvělá hudba a střih. A rozhodně jsem se u téhle neotřelé Wirkolovy práce nenudil. Za mě 80%

Mládeži nepřístupno (2013)

Neuvěřitelná avšak bravůrně zahraná záležitost. Tohle se opravdu jen tak nevidí!

Noc oživlých protinožců (2014)

Skvělá,zábavná a ostrá záležitost o pár hercích která opravdu nenudí!! za mě 85%. opravdu nechápu tohle nízké hodnocení.

The Punisher (2017) (seriál)

Bez diskuze nejlepší seriál od Marvelu.! A to zejména díky práci se samotným hlavním hrdinou, hudbě a solidnímu a uvěřitelnému násilí. ZA mě 95%

Válka o planetu opic (2017)

Když já jsem to těm opicím nevěřil. nevěřil jsem to ani těm lidem. A nevěřil jsem to ani M. Reevesovy a ani M. Bombackovy. Jako podívaná to nebyla špatná, ale to je tak všechno. Proto jen 3*

Všechno nejhorší (2017)

Oblíbená jednodenní časová smyčka a poprvé v hlavní roli žena. A jelikož byla hlavní role zvládnuta velmi dobře, musím i já hodnotit velmi dobře. Za mě tedy 78% a jasné 4*

Ztracené město Z (2016)

Ač jsem se snažil co to šlo, tak jsem se u tohoto snímku prostě nudil. Nemohu tedy hodnotit vysoko.

Táta je doma (2015)

Pohodová komedie na odreagování od čehkoli. Rozhodně nic převratného, ale svůj účel splní. Za mě 65%

Liga spravedlnosti (2017)

NENÍ POTŘEBA CHODIT NA TENHLE FILM.... STAČÍ SI PUSTIT VŠECHNY VIDEA ZA SEBOU!! A budete z toho mít větší zážitek než z filmu jako takového. Čím déle o tomhle počinu přemýšlím, tím více mi příjde příběhově prázdný a bez jakýchkoli opravdových emocí. Místo toho aby Liga Spravedlnosti ukázala opravdu něco DC převratného. Vše jde od desíti k pěti. Z Batmana se stak obstarožní chudák bez jakéhokoli progresu, Aquaman bez vody vypadá uboze jak se snaží létat a běhat. Flash je zase limitovaný jen svým během a Supemanova "fatalita" překonala vše co bych si mohl představit...Svým dechem zmrazil nepřítelovu sekeru jóóóó ááááchhhh. Cyborg se potácel od ničeho k ničemu a chudák má oblíbenkyně WW se rozpačitě snažila zachránit co se dalo, leč většinou bezvýsledně. A Lois Lane, to bylo asi to nejhorší vystoupení, co jsem od Amy Adams vyděl! Takže v celku totální propadák. Za mě 25%