Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 235)

Milada (2017) odpad!

Tak tohle bylo špatný na všech úrovních. Jestli se tvůrci pokoušeli nasrat na památku Horákové, tak byli úspěšní. Herecké výkony na úrovni ochotnického divadla. A co měla znamenat ta Kerekes? To u nás neni dost špatných hereček, že si musí zvát ty ze severního Maďarska?

Tlouštík Rino (2008)

Strašná úchylárna, ale výborně natočená.

Historias lamentables (2020)

První povídka je nejslabší, ale pak to graduje až do naprostýho absurdna. Prostě Španěláci. Pěkně natočeno.

Zemřít pro... (1995)

Je to sice typ thrilleru, kterých se v devadesátkách točilo spoustu, ale tenhle nad ostatní vyniká zpracováním a hereckýma výkonama. Všichni hrajou výborně. Van Santův způsob vyprávění šlape skvěle. Soundtrack se taky povedl a Cronenbergovo cameo je vtipný.

Sebevražedný oddíl (2021)

Lepší než Deadpool? Nevím. Ale rozhodně zábavná, politicky nekorektní podívaná plná neuvěřitelné fantazie a barev. A tou přeplácaností je vlastně nejblíž skutečnému komiksu.

Léto 85 (2020)

Zajímavě odvyprávěný gay příběh, který zase tak zajímavý není.

Raoul Taburin (2018)

Slabý příběh, kterému navíc chybí pověstná atmosféra francouzkých filmů. Zklamání.

plakát

Mýtus a mogul: John DeLorean (2021) (TV seriál)

Velice podrobný dokument o slavném psychopatovi a podvodníkovi a jeho neméně slavném autě. Back to the future.

Bohyně štěstěna (2019)

Citlivě natočenej, hezkej příběh. Doufám že si z něj amíci neudělají remake a nezmršej ho.

Ovládací panel