Grave Encounters (2011)

Ale jo, zapůsobilo to na mě. Ve tmě a sám doma vyvolal film atmošku a vsadím se, že kdyby přišel o pár let dřív (před REC, PA,...), měl by určitě i vyšší hodnocení. 65%.

Vejška (2014)

Gympl byl fajn odreagovačka... druhej díl je sice taky, ale doprovázen mizerným příběhem, krátkými a špatnými vedlejšími zápletkami, které pro film snad ani nejsou důležité a co je snad nejhorší je i to, že pokud se chcete podívat jen na graffiti, všeho všudy ho ve filmu uvidíte tak na 10 minut. Ani fórky nefungují, proč tedy tři hvězdy? Dost mě zaujal soundtrack a taky dost dobrý výběr lokalit k natáčení. Jinač slabé, sorry guys. 50%.

Super drbna (2007) (seriál)

Nějakým způsobem se mi tyhle seriály z prostředí snobů docela líbí, ať už se jedná třeba o The O. C., nebo v tomto případě o GG. Je to fajn utéct z reality někam, kde musí řešit zase jinačí kraviny. :) První série: 70%, Druhá série: 70%... 65%.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Velice zajímavej námět, kterému ale naprosto schází potenciál. Postavy se ničím nerozvíjejí, snad jen kromě čím dál větší brutality, která z nich naprosto srší až do nebes. Chápu, že je to seriál a kdyby se tohle opravdu stalo, tak jsme všichni psychicky v prdeli, ale poslouchat celé dvě série (teď jsem na začátku třetí) neustálý brek, hluboké životní otázky, které se navíc neustále opakují a řeší se půl sezóny, dále např. nesrozumitelné mumlání postav, "vůdcovské kraviny" typu "Jsem za tuhle skupinu zodpovědný!", "To já jsem ho sem přivedl, je to má vina." a což naprosto nemůžu překousnout je hlavní hrdina, který mě ničím od prvního dílu nepřitahuje a navíc - podle mě - i dost pitomé vybrání si lokalit jako farma, silnice,... Prostě mi tu chybí to kouzlo. Jak je napsáno v zajímavostech, tohle je jen opravdu soap opera s občasným výskytem "chodců". Jestli příští série budou takové, jako byly ty první, tak to se opravdu nemůžu dočkat, protože už se fakt musím do každýho dalšího dílu nutit. PO ZAČÁTKU 3. SÉRIE DOBROVOLNĚ UKONČUJU SLEDOVÁNÍ SERIÁLU, protože furt poslouchat Ricka, jak tam má svoje morální proslovy mě už prostě nebaví. Opravdu tak nesympatického herce jsem snad neviděl ještě... mé pocity a další důvody, proč jsem přestal seriál sledovat naprosto vystihl Upřímný trailer od ScreenJunkies - http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-zivi-mrtvi... Takže můžou být rádi za... 60%.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Pokud po celej díl nevidím negra, jak svým kulometem ničí vše okolo, ale na druhou stranu jen slyším, jak Sly dává všem ostatní rady do života (ale na to jsme si již trochu zvykli, žejo), tak musím říct, že mi to spíš připomnělo něco ve stylu Mission: Impossible. Spousta technologických hračiček kolem, ale žádná ta pořádná postradatelná řežba nic. Nové postavy nesympatičtí, nehledě na to, že spolu s ostatními jako Ford, Banderas atd. nedostali ve filmu skoro žádnej prostor... 60%.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Abych to řekl nějak otevřeně... This is fucking bullshit. Vážně. Trailer by u mě dal za 10 hvězd, co se ale týče výsledku, tak jen nudná kaše s občasným vtípkem, jinač trapné, neustálé omívání nadávek a jednoduše, všichni se tam chovaj jak čuráci. Děkuji bože, že jsem na to nakonec nešel do kina a stáhl si DVDrip. 50%.

Mentalista (2008) (seriál)

Nedívám se na to nějak pravidelně, takže hodnotit to je trochu nepřesné, ale ty starší díly, jak tam Jane vždycky někoho dostane tou svou logikou, to mě strašně baví, pastva pro mozek. 70%.

V zajetí démonů (2013)

Naprosto nechápu, jak může být tenhle film na tak vysokým hodnocení. Já se teď vrátil z kina a už dlouho jsem nebyl tak ospalej, znuděnej a vůbec lehce znechucenej ze snímku, který si zakládal na dobrých hereckých jménech a ještě lepších ukázkách. Strašně natahovaná kaše, po které jsem si myslel, že přijde konečně ono "něco", ale přišla akorát další natahovaná kaše, jen možná o trochu lepší. Okej, přiznávám, pár scén bylo zajímavých a i "bububu", ale to všechno jsme už viděli v traileru. Sorry Wane, myslel jsem, že tvůj horor bude fakt dechberoucí a vážně jsem se na něho těšil... ale tentokrát jsi zklamal. Tedy určitě alespoň mě. 65%.

Pařba na třetí (2013)

Víceméně drží celej film jen Galifianakis, přičemž mu občas přihraje do rány Jeong nebo Goodman. Zbytek se jen vozí a v celém příběhu hrajou roli max. takovou, že říkaj za sebou furt dokola "Kurva, zkurvený, zasraný,..." a podobný sračky. Scénář je prostě napsanej jak od desetiletýho děcka po mozkový obrně, nemá to žádný pořádný ucelený děj, postavy jsou už ohraný... je tu prostě všechno špatně. Konec výbornej, kdyby se drželi tohodle, mohlo by to být ještě dobrý, i když potřetí bych jim to už asi nežral. Romantická zápletka skvěle zahraná. Jen prosím, už nedělejte čtyřku, tohle stačilo. Výsledek: Lehká komedie na uvolnění, jako konec trilogie se to dá taky skousnout. 60%.

Bastardi 3 (2012)

Pořád je to takový ten TOP odpad české kinematografie, ale nějakým způsobem se mi poslední díl trilogie líbil, možná je to tím finálním rozuzlením, v některých místech podbarveným i celkem kvalitním soundtrackem. 55%.