• Pohádka

Sex ve městě 2 (2010)

Já jsem v rozpacích, 5 hvězd je nízký rozsah hodnocení. Jde o to, že první díl se mi líbil moc, proto dostal 4*. Tento už byl na tom hůř, dostane tedy 3*. Ale nenechte se odradit, stojí to za to. A pokud nejste chlap, tak je úspěch zaručen. Byly tam sice momenty, kdy jsem si ťukala na čelo, ale Samantha v přechodu je naprosto geniální. Zajděte...

Milý Johne (2010)

Nevim, proc se divam na romanticke drama, kdyz me takove filmy vubec nebavi. Navic tento se snazi z divaka vytahnout tolik slz, kolik jen jde, pomoci zapletek, ktere jsou dobre predvidatelne a obcas az trapne. Vsimla jsem si, ze The Notebook je tady velice casto omylanym srovnanim, tak se pridam taky... jestli mate chut na romantiku, tak je asi 100x lepsi.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Krásné, magické, vtipné. Takoví "Dead like me" trošku jinak. A Anna vypadá úžasně.

Alenka v říši divů (2010)

Mne se to libilo. Uzasne kostymy i make-up, povedene efekty, kouzelny Wonderland, krasna hudba (Elfman to ani jinak neumi) a hlavne perfektni herecke vykony (samozrejme mluvim zejmena o Bonham Carter). Ale jinak docela nuda. Cekala jsem vic Burtona. Toho, ktereho vsichni tak dobre zname z tech cernobilych hororu. Bohuzel ani vidu, ani slechu, coz je docela skoda. Mohl si ten pribeh trosku pribarvit.

Velká ryba (2003)

Na to, jak mě prvních 15 minut filmu nudilo, musím dát plné hodnocení. Burton umí a Ewan s Helenou jsou jako obvykle skvělí. Úžasný film.

Benny a Joon (1993)

Velice jemny film, ktery vas dostane svou jednoduchosti, ale pritom krasou. A Johnny je samozrejme opet uzasny!

Paranormal Activity (2007)

Dívali jsme se ve čtyřech lidech a pořád mi do toho někdo kecal, tak mi to až tak strašidelné nepřišlo, ale tak jako dalo se... viděla už jsem horší filmy.

Líbáš jako Bůh (2009)

Nic světoborného, ale pobavíte se, zasmějete se, převrátíte oči nad tím klišé a můžete jít domů.

Antikrist (2009)

Já bych řekla, že tento film musí divák buď milovat, nebo nenávidět. Já ale z něj byla a jsem tak zmatená a šokovaná, že nejsem schopna podat racionální hodnocení. Dám tedy 3* a dejte mi pokoj. Ani málo, ani moc. Protože opravdu nevím, jak si tohle dílo vyložit. Až se z toho vzpamatuju, tak to třeba ještě poupravím. Ale teď... nenacházím slov.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

34%? Jako vážně? To už se puberťáci dostali i na CSFD a dávají 4 hvězdičky za Bena a podobné hezounky, kteří neumějí zpívat? Tato soutěž už není o zpěvu dávno. Je to o tom, kdo se líp ohákne a pokusí se zazpívat co nejpřesněji "Skákal pes". Chodúr se tomuto naštěstí vymyká, zpívá jako bůh a jestli nevyhraje, tak nevím. Protože na SuperStar už víc zanevřít nemůžu.