Neutečeš (2014)

Bože takové zklamání! Jsem milovník hororů, ale tohle je totální tragédie! 30 minut čekáte pak si dvě minuty říkáte vaau dobrý pak zase 30 minut čekáte pak 3 minuty vau dobrý a pak zase jen čekáte...tenhle film by se dal sestřihat do 10 min a bylo by to maso...takhle sem se v kině vážně, ale vážně nudil...a je to snad i poprvé co jsem viděl z kina odcházet lidi už v půlce filmu... :-( no nic snad si spravím chuť u Indsidious 3 :-)

Padesát odstínů šedi (2015)

Neočekával jsem vůbec nic... Spíš jen to nic, ale film mě mile překvapil ;-)

Need for Speed (2014)

Nezlobte se na mě, ale srovnávat tohle s rychle a zběsile?!!! Ani náhodou!! Tenhle film má opravdu grády a kdo má rád rychlá auta a závody, tak tady si jich sakra hodně užije...často komentáře nepíšu ale tenhle film mě prostě pobavil a mít teď nějaké fáro po ruce bude mít člověk co dělat aby se nenechal unést emocemi z filmu ;-)

Spring Breakers (2012) odpad!

To je snad poprvé v historii co dávám s hrdostí "odpad", protože tenhle film už bych opravdu znovu víckrát nedal! Měl jsem co dělat, abych jej dokoukal a modlil se ve dvě věci: 1. aby to začalo být lepší a 2. aby byl konec...bohužel 1. bod se nevyplnil a 2. se sice vyplnil, ale byla to pro mě neskutečná muka přetrpět tuhle blbost. Miluji Selenu Gomez, ale ani to mi nedává právo dát jednu hvězdu...bohužel velké zklamání a ještě větší radost, že jsem na to nešel do kina!

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série: 90 % - skvělá a neskutečně sem se těšil na pokračování! Druhá série: 40% - nudná a dost utahaná...doufal jsem každý díl ve zlepšení! Třetí série: 90% - úžasné překvapení! Skvělé tempo...hooodně zombie! Prostě tak to má vypadat...opravdu dobré pokračování ;-) všem doporučuji druhou sérii přežít a koukat dál :-)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Ač už jste fanoušek, nebo ne. Dle mého názoru skvěle provedený závěr! Skvělá bitva a celkově se mi to opravdu líbilo. Jediné za co házím hvězdičku dolů je délka filmu (mohla by být delší) a víc některé pasáže rozvinout. Né všichni knížku četli a to by bylo dobré vysvětlit. ;-) ps. doufám, že se brzy dočkám dalšího filmu mezi vlkodlaky a upíry ;-) a nemusí to bejt zrovna romanťárna :-D

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

V každém ohledu perfektní komedie jakou jsem už dlouhou dobu neviděl! Po dlouhé pauze originálních prciček 1,2,3 se může tenhle díl s přehledem jednoznačná zařadit mezi ty nej!