Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Knihomol nejsem ale knížky jako cesta kolem světa za 80 dní, robinson crusoe, bílý tesák atd. četl snad každý. Tak jako podstatná většina zdejších uživatelů beru i já tenhle seriál spolu s kačery z kačerova apod. jako srdcovku na které jsem vyrůstal.

Den zrady (2011)

Pro člověka, který se aspoň okrajově zajímá o politiku jako já skvělý film, který ukazuje jak to v zákulisí chodí. Aneb politika byla je a bude svinstvo...

Návrat do budoucnosti (1985)

Marty McFly s doktorem je prostě dvojka, která mi vždy zvedne náladu - ve všech třech dílech.

Osudový dotek (2004)

Ten film mě při prvním shlédnutí prostě dostal! Jak říkám, never look back (neřešit minulost). :)

Podfukáři (2013)

Akční kouzelnická podívaná. Ucházející děj, vynikající rozuzlení. Film posouvá triky a iluze do jiných výšin. Jsou tam ale i hluchá, nudná místa. 65%

Pí a jeho život (2012)

Polovinu filmu sledujeme malého Inda kdesi v Indii, kde má jeho rodina zoo. Na tý lodi což je druhá polovina filmu mi to přišlo nějak nereálné a nudné. Ale odvyprávěné je to hezky, to né že né.

Nedotknutelní (2011)

Je to prostě pecka. Nikde tam nevidím žádné citové vydírání a vtípkům Drisse (nadprůměrný herecký výkon) na účet ochrnutého milionáře jsem se smál celý film. Vůbec se nedivím že se za poměrně malou chvíli dostal tento film na csfd tak vysoko. Palec nahoru. 95%!

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Jakože oukej, dalo se na to dívat ale bohužel celý film jen rané pubertální problémy dvou lidí a hádky a problémy jejich rodičů to není můj šálek kávy.

Hráči (1998)

Dávám 90% bez výčitek. Skvělá pokerová podívaná sledující život talentovaného, inteligentního kluka z ulice a jeho kamaráda, outsidera a jejich až moc reálné problémy. Kdo hraje poker, aspoň amatérsky jako já, musí tenhle film vidět.

Časové pásmo bylo změněno