• Rodinný

Šeptej (1996)

Některé filmy prostě zestárnou ...Byla to taková doba, kdy se bloumalo po klubech a řešily se tyhle věci...Jelikož to vystihuje atmosféru doby, která mne taky zasáhla a ve filmu pořád je dávám **. Ale jinak nuda.

Šílení (2005)

Skvělý Jan Tříska!

Škoda lásky (2013) (seriál)

Se mnou to ani nehlo, jen tak tupě zírám a čekám, že něco přijde a ono nic....

Šok (1982)

Příjemný film se dvěma velkými hvězdami. Při jejich seznamování na krůtí farmě byl Delon velmi zábavný - tím svým delonovským způsobem, jak ho mám rád. A navíc všechno dobře dopadlo...

Štvanice (1966)

Líbilo se mi, jak film ze začátku detailně vykresloval všechny důležié postavy. Pak už nebylo obtížné odhadnout, jak asi vše dopadne. Výborně zahrané a napjatou atmosféru uvolňovaly pouze šerifovy suché hlášky. Skvělé!

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Po pár letech jsem měl zase aspoň trochu pocit, že se dívám na pohádku a ne infantilní prasečinku.

Tajný policista (1964)

Líbilo se mi, že vůbec nebylo potřeba z tohoto filmu dělat nějakou bláznivinu.a stejně to byla sranda jak má bejt!

Tango (1993)

Docela slušný rozjezd, ale pak to nějak ztratilo dech....Čekal jsem trochu víc v tomto obsazení.

Taxi, maringotka a korida (1958)

Byla to sranda, a dokonce snad větší, než v některých profláknutých kouscích s LDF z pozdější doby. Byla to komedie, ale ne bláznívá, a to se mi líbilo. Ten dabing měl sice svoje mouchy (zdálo se mi, že pan Faltus změkčoval každé y na konci slova, a to mi neštymovalo s přirozenějším projevem pana Filipovského), ale standard byl zachován!