• Krátkometrážní

Nicota (2016)

Věc, Mlha, nevimco, Scrubs, Hvězdná brána, Re-Animator, Horizont události, Beyond the Black Rainbow, generický "jsme v pasti, co teď, nejlepší bude ztratit svoje shit",... Bych ale teda příště radši víc Nicoty a trochu hlubší astrální gangbang.

Moonwalkers (2015)

Na Měsíci jsem brečela (jako asi každý, kdo to do tý doby nevypne). Chci samostatný seriál jen z vagínové vily, dík. Tohle by jednou mělo bejt kultovní.

JFK (1991)

Jako 3,5*, ale dát 3 by asi bylo trapný. Natočit to takhle o chemtrails, asi bych začala chodit s alobalovou čepičkou.

Příchozí (2016)

Chápu, že bez "povinných" klišé by tvůrci neměli co žrát, ale moc mě to nezajímá. Námět ok, "objevná" fejsbůková moudra už tolik ne. I když je roztomilý, že jsme natolik zdegenerovaný, že se musíme takhle vychovávat. No tak snad to konečně klapne, držim palečky. ..... Addamsovic (neplést s Adams) pacičky hezký.

Rozpolcený (2016)

Áčkový céčkař Mr. Black Bean nezklamal - mohlo to být mnohem lepší, míň oslizlý, víc hluboký, blabla, ale stejně je to tak nějak hezký, že se na něj ani nejde zlobit. McAvoy je zkurvený bůh.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Koukám na to hlavně kvůli tomu, že tam někoho znám, ale teda zatim první díl (pracovní název "Trafikantka má bordel v trafice") solidní nuda a moderátor nesolidní prkno.