Sněhurka: Jiný příběh (2012)

Slova nejsou potřeba, bohatě stačí dobří herci a jejich všeříkající výrazy. Sněhurka toreadorka byla úchvatná a celý příběh jsem si užívala. Jediné, co mi dojem zkazilo (a to dost), byla ta morbidní scéna těsně před koncem. To byl otřes! Nádherným poslením záběrem to ale zase trochu vylepšili, takže souhlasím se 72%, které tu jsou :-)

Vražda prvního stupně (1995)

Mám z toho lehce rozporuplný pocity. Trocha frustrace i trocha radosti, ovšem zadostiučinění žádný. Zase jeden z těch filmů, co mě štvou svojí nespravedlností. No každopádně to mělo mnohem větší potenciál, který tvůrci bohužel nechytli pořádně za pačesy. Průměr.

Berlusconi: sex a moc (2010) (TV film)

Nepřineslo mi to příliš nových informací. Nicméně klobouk dolu, že jim prošlo v Itálii něco takovýho natočit během jeho funkčního období.

Nevinné lži (2013) (seriál)

Pod Hladinou: Hezky zpracovaný klasický příběh ženské nerozhodnosti. Jó, kdybychom tak věděly, co chceme..

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Zapůsobilo to na mě! Nejvíc se mi líbila ta nepředvídatelnost děje..do poslední scény jsem nevěděla, jak to dopadne a to mě bavilo úplně maximálně. Bruce byl klasicky výbornej a velmi mile překvapil i Gordon-Levitt. Jednoduše žádná tuctovka!

Ve stínu slunce (2005)

Kdo by si ten sladký italský život nezamiloval..? Andiamo far l´amore con grande rumore :)

Maléna (2000)

Ačkoliv jsem si původně myslela, že si u filmu budu dělat dalších pět věcí, nemohla jsem. Malena mě prostě přikovala do křesla a nespustila jsem z ní oči. Zkrátka jsem ještě neviděla film, který by lépe nebo aspoň trochu srovnatelně vizualizoval lidskou závist a krutost. Malena mě elektrizujícím způsobem fascinovala a zároveň svojí nulovou obranyschopností frustrovala. Asi to bylo dáno dobou čtyřicátých letech, ale mrazilo mě z toho tak jako tak. A Renato? Ten byl pro mě absolutně nepodstatným prvkem, Bellucci celému ději prostě dominovala. A ta nádherná hudba od Ennia!

Vášnivý tanec (1998)

Herci absolutně neuměli hrát a mockrát to bylo strašně trapný, ale ty kubánský rytmy to vytáhly na dvě hvězdy. Žhavý, že to zahřálo i v zimě.

Fenomén (1996)

To byl doják! Průběh filmu nebyl nic extra, ale ten zvrat asi půl hodinky před koncem jsem vůbec nečekala, a dokonce i Travolta byl naprosto skvělej. Takže utřít slzičky a na vzpamatování si asi pustit dobrou komedii.