Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

"Když pijete vodu chobotem, to vám pak chutná po nudlích?" ..nečekejte nic jiného než další Dobu ledovou a pobavíte se.

Dokonalý smysl (2011)

Pod obalem, který máte chuť na první pohled zavrhnout, je schovaná naprosto geniální filosofie. Měla jsem z toho husí kůži, depku a neskutečnej pocit marnosti, ale myslim, že přesně takhle emotivně by filmy měly působit!

Rumový deník (2011)

Na tomhle příběhu nebylo nic, co by mě čaplo. Snůška filosofickejch blábolů a chlastu. Ani Johny to nezachránil.

Sněhurka a lovec (2012)

"Mirror mirror on the wall, who´s the fairest of them all." Musím říct, že jsem si po dlouhé době v kině užívala! Fantastické prostředí, herecké výkony celkem na úrovni a mělo to (i přes značnou délku) spád. Běžný příběh o Sněhurce mi nijak nezhatili a navíc tomu dodali hloubku. Občas jsem sice cítila závan z jiných pohádek, ale neměla jsem pocit, že by je vykrádali. Pohádka to nebyla. Spíš bych řekla fantasy akčňák. A ta Charlize..ach! Jen se mi graficky nelíbili ti víláci, kteří vypadali spíš jak trolové a byli nechutní. Ale to je detail. 89%

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Nebyl tam snad ani jeden normální moment! Původní Saxana je bomba, tohle byl neuvěřitelnej paskvil. Příšerná grafika..trapný lidský svět a vůbec děsivý scenář!! Úprkem pryč! A tetu Irmu zastřelit bych prosila!

Sněhurka (2012) odpad!

Víc mě to snad zklamat ani nemohlo.. A to jsem ani nic nečekala! Naprostá tragédie. Sněhurka se v lese učí bojovému umění, královna si na obličej maže ptačí hovna a na svatbě se tančí na indickou melodii. Jděte si radši hodit mašli, než si tohle pustit!

StreetDance 2 (2012)

Na scénář se nelze ohlížet → absolutní tragédie, trapný dialogy a neherci.. ALE ty choreografie to na 35% utáhnou..

Past na rodiče (1998)

Starý, ale pořád krásný a dojemný. Tak trochu klasický rodinný americký film, který mi připomene Sám doma. A hlavní hrdinové jsou extrémně sympatičtí. Prostě pohodovka.