Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Cameron byla neskutečně nepříjemná celebrita, ale to ani zdaleka neměla na tu inteligentní čičinu od Denise Quaida.. Úplná tragédie to nebyla → to bych byla vážně zlá :) Ale dívat se na to v horším rozpoložení..? No 2 hvězdičky by to nedostalo ani náhodou. Jsem hodná, šířím pozitivní energii a dávám 35%.

Projekt X (2012)

Spousta pubertálních keců a přehnanej konec, ale vtipný to bylo neskutečně :)

21 gramů (2003)

Poslední hvězdičku jsem nedala jen proto, že byl ten děj až zbytečně moc přeházený v čase. Nebylo to třeba, byl to perfektní příběh. Miluju Naomi!

Hněv Titánů (2012) odpad!

Já mám tenhle typ filmu fakt ráda..ale tohle byla fakt slátanina a ještě nemastná a neslaná. Docela mě ta podúroveň překvapila, vzhledem k účasti velmi slibných herců. AUX :-/

3 sezóny v pekle (2009)

Lva bych tomu nedala, nenadchlo mě to. Na druhou stranu kromě Želary se mi česká dramata nikdy moc nelíbila..takže to u mě 3 sezony v pekle ustály ještě obstojně. Češi umí komedie, tak sem s nima!

Opravdové ženy (1997) (TV film)

Nejsem z těch, co film nedokoukají, a proto jsem litovala, že jsem o nevypla už při úvodních titulcích. Zaujalo mě, že tam hraje Angelina...hm, chyba! Stálo to za houby a umírali tam všichni a na všechno.

Resident Evil: Odveta (2012)

Že jsem do toho kina lezla! Kromě efektů nic koukatelnýho.. a ten děj??!

Avengers (2012)

Ne, na zadek si z takový slátaniny nesednu..

Konfident (2011)

Chápu záměr, ale mám pocit, že to k němu nedotáhli. Navíc se Mádl snažil celej film vymanit z role směšnýho snowboarďáka a zrovna moc jsem mu to nevěřila. No a Vetchý mi taky přišel děsně škrobenej. Prostě podprůměrnej film o komunismu.

Total Recall (2012)

Lehce nadprůměrný scifi, který ve mě vyvolávalo extrémní klaustrofobii. Nikdy bych nechtěla žít v tak přeplněným světě. Jinak bych řekla, že na mě tam bylo přehnaně moc akce, soubojů a honiček. 60%