Pozemšťan (2007)

Jen tak jsem pustil jsem si film na vyplnění večera, a vyklubal se z toho film, kvůli kterému jsem musel upravit svoji TOP 10. Ač odehrávající se v jedné místnosti, neztrácí napětí, nedocházejí mu nápady, a jak se napsáno v popisu, trhliny nepřicházejí ...

Machři a šprti (1999) (seriál)

Jsem jedinej kdo nenáviděl postavu Sama ? Ty jeho gesta, smích a všechno ..... intro rulez !!!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

" Víš, láska není slepá ....je retardovaná." Humor fajn, na zvednutí nálady nebo odpočinek ideální. Jo, sice se drží pořád toho stejného tématu, ale když to dělá dobře, proč ne. Charlie to však držel nad vodou. Když se v deváté sérii objeví Aston a z Jakea se stane rastaman s IQ mojí klávesnice, nedá se na to pomalu dívat.

Světáci (1969)

Náš skvost. Nezapomenutelná česká komedie, spolu s Tajemným hradem v Karpatech to nejlepší co Československo mezi komediemi vypotilo. Závěrečné setkání u večeře je prostě dokonalé. Více slov není potřeba. Špička - 5*

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Hrabě Teleke z Tölökö. Dočolomanský kraluje a ani Hrušínský na něj tentokrát nemá. Hláška stíhá hlášku, neskutečně nápaditě zpracovaná Verneova předloha, skvělé výkony velkých herců....co více si přát. Právem absolutní klasika

Ajťáci (2006) (seriál)

Britové v tom nejlepším. Tak skvěle k sobě se hodící herci tu nebyli od Přátel. Pokud se vám líbilo Black Books, pusťe si IT Crowd (v originálním znění). Lineham je prostě borec, a tohle je jeho třešinka na dortu, aneb "Když jsem poprvé zakládal Reynholm Industries, měl jsem jen dvě věci. Sen, a šest milionů liber. Teď mám obchodní impérium jaké svět neviděl. Pánové, doufám že to nebude znít arogantně, když řeknu, že jsem ten nejvýznamnější muž na světě !"

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Dobrej film? Určitě. Kultovní ? Nepochybně. 13.nejlepší ? Ups. Já jen že znám minimálně padesát jiných filmů, které by si tady zasloužily být. Herecké výkony kvalitní, scénář nápaditý, ale pokud se mě někdo zeptá na moji "tarantinovku", vždycky raději sáhnu po Kill Bill 2.

Ledově ostří (2007)

"Vždyť jsi věděla jak to se mnou je, když jsi mě poznala!" "Když jsem tě poznala, byl jsi uznávaný krasobrulař, teď kouříš trávu s lesníma vílama, já už nevím kdo jsi!" "Protože ty žiješ v minulosti, já a lesní víly žijeme tady a teď !" ... Stoprocentní nářez, Zoolander a spol. můžou jít brečet na píseček. "Víte co je průser? Když je Vám devět a máte třicetiletou přítelkyni, to je průser."

Hlavně nezávazně (2011)

Tak jak k tomuhle Nataša přišla, to by mě fakt zajímalo. A ještě více, proč to sakra vzala. Ta třetí hvězda je ale čistě za ni. Mila s Džastinem to tentokrát vyhráli.

Zelená míle (1999)

Jeden z mála filmů, o kterém přemýšlíte i pár dní po shlédnutí. Tři hodiny utečou jako voda, a máte za sebou jeden z nejsilnějších diváckých zážitků (já měl). Film plný lidskosti, aneb nikdy nedejte na první dojem.