Nepřítel před branami (2001)

Jeden z nejlepších válečných filmu co jsem viděl. Vše vypadá ohromně realisticky i rozbombardovaný Stalingrat je úchvatný a když se po něm začnou nachánět dva odstřelovači je o zábavu postaráno.

Prokletý ostrov (2010)

Zajímavá atmosféra která vás postupem času bude víc a víc vtahovat do děje. Napětí graduje opravdu slušně a je skvěle podkreslené hudbou. Přiznám se že občas mě to trochu mátlo ale i tak jsem si to skvěle užíval.

Bílé peklo (2001)

Dramatický příběh plný odvahy, dobrodružství a lásky k rodině. Německé filmy vůbec nemusím ale tenhle se stal jedním z mála které si rád zopakuji .

Útěk ze Sibiře (2010)

Unikátní příběh který svede dohromady skupinu absolutně rozdílných lidí kteří si mezi sebou ani pořádně nevěří ale mají stejný cíl, najít svobodu. Dokonalé vykreslení jejich strastiplné a téměř nekonečné cesty.

Alenka v říši divů (2010)

Vizuální stránka je skvostná a opravdu propracovaná ale co dál. Děj je čitelný a to víc než je nutné a že by mě něco překvapilo se také říct nedá, snad až na Šklíbu, ten byl jedinečný. Jinak některé pasáže byli až nudně dlouhé a jakoby neuspořádané, za mě tedy dva a půl, 50%-

The Collector (2009)

Možná bych dal i čtyři hvězdy ale to bych musel vidět i příběh který tady byl hrozně odfláknutý a to tak že ani nevím o co vlastně šlo ale pokud hledáte akci, napětí, brutalitu a litry krve, tak je sběratel právě pro vás.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Skvěle namíchaný koktej plný citů, emocí a humoru. Tak že snad jen na zdraví a do dna.

Telefonní budka (2002)

Že by hodně muziky za málo peněz ? No já si myslím že určitě ! Perfektní vystupňování napětí které roste doslova s každou minutou a díky tomu si vlastně i děj na tak malém prostou udrží svoji nadprůměrnou kvalitu. Skvělí herci ale hlavně režie.

Americký zločin (2007)

Silný a dech beroucí příběh který mě vtáhl do děje takovým stylem že jsem snad ani nedýchal. Kdo má na tohle žaludek a vydrží se koukat, bude na konci vydýchávat tak silné emoce že si bude připadat jako bezmocný uzlíček nervů který není ničeho schopný. Jinak Ellen Page opět skvělá!

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Pokud se dokážete povznést nad některé nedokonalosti a nelogické kroky tak si tento film určitě užijete, jako odpočinkový poslouží dobře.