Nezastavitelný (2010)

Výborná podívaná natřískaná napětím a akcí , tempo si udržuje po celou dobu parádní a k závěru začne pořádně gradovat. Dobře vybraní herci se skvěle doplňují.

Zločinec (2008)

Vynikající vězeňské drama která mě natolik pohltilo že jsem přestával vnímat čas a najednou byl konec, to je známka že jsem si to opravdu užíval. Herecké výkony a reálné vykreslení věznice dělají ze Zločince slušný zážitek.

Pohřben zaživa (2010)

Nebudu se pozastavovat nad tím jestli měl Ryan Reynolds víc vzduchu než je možné nebo mobilní signál tam kde už snad být neměl, kdo ví. Jednoznačně nejlepší je atmosféra a napětí od začátku až do konce , do vedlejších rolí jsou osazeni klaustrofobie a bezmoc, výborný zážitek.

Kronika mutantů (2008)

Několikrát použitelný příběh opět vsazený do béčkového filmu který pozvedává herecké obsazení a napjatá atmosféra. Napětí a akce od začátku do koce.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Pro mě velice zábavný western. Russel Crowe působí skvěle i v roli záporáka a Christian Bale je taky výborný. Celé to doprovází i povedená hudba a nebýt pro mě dost nepochopitelného konce asi bych hodnotil i výš.

Stáhni mě do pekla (2009)

Hororová komedie která pobaví i trošku postraší, Příjemná změna mezi horory poslední doby.

Karanténa (2008)

Skvělá atmosféra a několik povedených lekaček , slušná podívaná.

Město (2010)

Tak tohle jsem nečekal , myslel jsem si že to bude jen další průměrná kriminálka do počtu ale není..... má vše co dělá z průměru nadprůměr a možná ještě o něco víc. Ben jako režisér roste rozhodně rychleji než jako herec.

Carlitova cesta (1993)

Jedna z nejlepších gangsterek nebo že by snad nejlepší? Skvělí scénář , herci , hudba a vlastně i vše ostatní.

Pevné pouto (2009)

Silný příběh natočeny tak trochu jinak ale skvěle! Svět který je někde mezi nebem a zemí je úžasný a pohled z něj zpátky dodává příběhu zvláštní atmosféru bez které by to nešlo. Střídání dobré a špatné nálady je tu jakoby přirozené.