Štvanec IRA (2008)

Opravdu silný a dojemný příběh který je vskutku dobře vsazen do filmu, napětí , akce a zvláštní atmosféra vás budou doprovázet celým filmem tak že nebude chtít odtrhnout oči. Pro mě obrovské překvapen!í

13: hra smrti (2006)

Skvělí scénář kdy zpracování začne lehce pokulhávat ale přesto si udrží standart. Přidal bych ještě půl hvězdičky. Čím méně o filmu víte tím lépe si ho užijete!

Kick-Ass (2010)

No nevím tohle asi není zrovna můj šálek kávy. Ne že bych se snad nebavil nebo občas nezasmál to jo ale celkově mě to přijde takové umělé nebo průměrné.

Pařba ve Vegas (2009)

Komedie která opravdu rozesměje a to je v poslední době vzácnost. Skvěle provedený scénář a dokonalé herecké obsazení, dobrá kombinace.

Sex Drive (2008)

Celkem povedená komedie ale podruhé už se na ni asi nepodívám, pár hlášek, vtípků a pohodová atmosféra nic víc.

Nezvaná (2009)

Průměrné hororové drama s nečekaným rozuzlením. Napínavá atmosféra , pár lekaček, slušný děj a nuda nehrozí!

To byl zítra flám (2010)

Že je to ujetý? Jo je! No a co! Mě to pobavilo a to jsem od toho taky čekal.

Kopačky (2008)

Skvělá a pohodová atmosféra po celou dobu filmu, do toho pár vtípků a hlášek, bavilo mě to!

Špatnej polda (2009)

Je to zklamání čekal jsem vážně víc. Děj ubíhal až neuvěřitelně pomalu a všechny ty střílečky, vloupačky a honičky působí tak nějak moc normálním dojmem a ničím nepřekvapí.

Rychlejší (2010)

Pomsta jako hlavní téma filmu a do toho jeden hrdý nájemný vrah, tahle myšlenka se mi líbí ale není zdaleka tak propracovaná jak být mohla, šlo z toho určitě dostat víc ale jako relax to ujde.