Pete1790

okres Jablonec nad Nisou

2 body

<< předchozí 1 2
    • 13.12.2017  22:49

Star Wars miluju a troufnu si tvrdit, že je znám hlouběji než většina místních "znalců". Kdybych to hodnotil jako nezávislý, samostatný film, tak dám bez okolků 9/10. Ale tady jde o Star Wars. O kult, náboženství, fanatismus... Pokud někdo křičel, že Skrytá hrozba a Klonové války jsou zbytečné a utahané, tak tady musí řvát z plna hrdla. Ať se to někomu líbí nebo ne, Disney dojí tuto značku až hanba. Lucasovi byla vyčítána komerce v prequelech. V konkurenci Harryho Pottera a Pána prstenu to ovšem jinak nešlo. Ale tohle? Příběh se kromě siláckých řečí o novém začátku a zažehnutí konce Řádu nikam neposune. Ale to opravdu nikam! Krom závěrečného boje, který nepostrádal nic, dokonce toho matrixu tam bylo až příliš, neuvidíte nic ze světa Hvězdných válek. Hodnotím změnu na hlubší a ponurejší tón, který nevyváženě kontrastoval s přehnaným humorem. Vývoj zažil snad jenom Kylo Ren, a kdyby byl herecký výkon o žebřík vyšší, tak by ve mně nechal i nějakou stopu. Takže asi takhle. Jde o kvalitní film, který pobaví tisíce lidí, zasloužil by klidně plný počet hvězd, ale bohužel pro něho je součástí něčeho většího a v této společnosti, pro mě, zcela zaniká. Na druhou stranu, kam se v tomto vesmíru posunout dál, aby to bylo uspokojující jako díly předešlé.....

• 22.6.2017  00:11

Spokojenost. Celkem se mi zamlouvá odklon od hlubokých monologů, které nás ovšem zcela neminou, ale tak nějak jsou lépe stravitelné. První polovina filmu se nese v odlehčeném duchu a přicházející temnotu rozbíjí povedené hlášky, s příchodem zla se změní tón filmu. Po minulém filmu jsme se (konečně) dočkali restartu série.

• 28.7.2014  11:53

Velice příjemný animák. Jednoduchá slátaná zápletka, ale občas opravdu šťavnaté hlody, u kterých jsem se opravdu bavil. Shlédnuto ve 3D.

• 28.7.2014  00:19
    Noe (2014)

Musím říct, že na film jsem se opravdu hodně těšil, takže zklamání je možná o to větší. V ději je těžké se orientovat, nevím jestli to byl záměr, ale závěr mě taky bůhví jak neoslnil. Typický americký formát zvratů. Prostě ten film postrádal srdce, a ani přímé ruční masáže od hlavního manželského páru, nepomohli k jeho nahození. Je to jenom těžký průměr o náboženském fanatikovi a jeho rodinných potížích, namísto epického historického vyprávění.

• 15.6.2014  22:13

Od traileru jsem se na tento snímek těšil a musím říct, že jsem po dlouhé odcházel ze sálu se splněným očekáváním. Film si na nic nehraje, efekty vypadají skvěle a obrátit klaďase v záporáky funguje naprosto úžasně. Angelina Jolie se zřejmě pro tuhle roli narodila. Nejsem pohádkový typ, ale tahle mi učarovala. 9,7/10

• 22.4.2014  17:47

Film, který vyděsil možná post titulkovou scénou. Jinak jsem byl naprosto v klidu a to je u hororu špatně....

• 9.3.2014  19:51
    Stážisti (2013)

Musím uznat, že podle názorů co jsem tu četl jsem nevěděl jestli se mám připravit na 2 hodiny trvající Google Ads nebo naopak na totální potopení Géčka. Tak jsem si udělal raději obrázek sám. Když pominu typické americké klišovité srdce trhající proslovy, tak je fakt, že je to nejlepší komedie Vince a Owena za poslední roky. Jistě je to ujeté, scénář bych možná spíchl lepší i já, ale jako celkový dojem, je ten chaos prostě dobře stravitelná podívaná. Málem bych zapomněl na příjemný soundtrack. 75% Přání uživatele: Zabijte někdo Verbala, 17. května mám narozeniny, tak mi pošlete jeho hlavu ať ji můžu nakopnout a symbolicky se s ním rozloučit! Díky

• 31.10.2013  22:12
    Drahá tchýně (TV seriál) (2013)

Dámy a pánové, představujeme Vám největší hovno, které kdy ozářilo obrazovky našich spoluobčanů. Tohle asi nevydýchám!!!!

• 10.10.2013  14:25
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Velice příjemné překvapení příjemným seriálem. Když jsem viděl upoutávky na Smíchově, tak jsem si říkal co to zase bude za slátaninu, ale musím uznat, že jsem se pekelně mýlil. Perfektní černohumoristické kecy Max mi učarovali! 8,5/10

• 8.10.2013  16:42

Cítím se okraden. Ne, lístky tak drahé nebyly o to nejde, ale film, ze kterého je cítit síla, námět, který mohl nahradit nepovedenou Godzillu a sestřelit mnoho blockbusterů na nižší úroveň, to všechno jakoby se ztratilo někde mezi točením a divákem. Nedá se říct, že by se mi film nelíbil, ale tak nějak už jsem od každého kousek někde viděl. Měla to být třída A+, ale všechno kromě efektů a bitek vyznělo hrozně Béčkově. Tak proto se cítím okraden! 6/10

• 7.10.2013  14:54

Právě jsem shlédl rodinné drama o sbližování chlapců Smithových. Nevím jestli se kvůli tomu museli vydávat až na několik tisíc světelných let vzdálenou Zemi, ale tak hlavně že si kluci k sobě našli cestu ne? Smithovi staršímu jsem jeho roli zatvrzelého nepřístupného otce moc nežral, Smithovi mladšímu se nedá upřít snaha, ale že by nějak přesvědčil. Na druhou stranu má tu nevýhodu, že se vždycky dočká srovnání, i když třeba nebudou na místě, se svým dosud fenomenálním tátou. Zápletka je tak ohraná, že jsem vlastně po 20 minutách věděl, jak se budu tvářit na konci stopáže. 5,2/10

• 4.10.2013  16:09

Když pominu trapné oslovování "Jeníčku" "Mařenko", tak musím palce vztyčit směrem nahoru! Dobré hlášky, nebudu psát skvělé, prostě dobré. Ale hlavně ta akce! Arzenál zbraní, to postradatelní měli vodní stříkačky, proti téhle kanonádě! A z první čarodějky se mi dělalo zle (ale já toho moc nevydržím). Nutno podotknout, že se nejedná jenom o tupou vyvražďovačku ježibab, ale i příběh je poměrně slušně propracovaný. 7,5/10

• 30.9.2013  20:56
    Iron Man 3 (2013)

Nestává se to moc často. Dokonce, jsem si myslel, že to ani není možné, aby třetí díl série byl ten nejlepší. V posledních letech a vůbec ve filmařské historii se většinou dělo to, že kvalita s každým dalším dílem klesala. Líbily se mi i první dva filmy, ale to co předvedla trojka, je odsunulo na malinko jinou úroveň. Nižší. Konečně se i MARVEL dočkal svého "temného rytíře", který mu doteď unikal. Bylo z toho cítit napětí, lidskost a konečně pořádná zápletka. Rád si to někdy zopáknu. 9,5/10

• 10.9.2013  20:37

Hned na úvod musím říct, že mám rád podobné filmy. Moje očekávání byla naprosto splněna. Neznám předlohu, ani jsem doteď nevěděl kdo John Carter je, ale u filmu jsem vydržel bez hnutí. Souboj s bílými chlupáčky mě nadchl, do Linn Collins jsem se bezhlavě zamiloval a když jsem zjistil, že mně od ní ten všivej Tern odloučil, tak jsem málem okousal svůj notebook! Musím uznat, že bych se pokračování nebránil, jenom mám malinko strach, že už by to nebylo ono. Protože už teď jsem příliš nepochopil význam a hry Ternů, že si prostě chtějí řídit světy, ale co z toho mají oni? 80%

• 9.9.2013  22:07
    Světák (2006)

Já ani nevím co komentuji. Film se chvíli tváří jako komedie, chvíli jako neúprosné drama a sem tam polechtá thrillerem! Ale proč se nedokáže rozhodnout? Nepomáhá mu k tomu ani Ben Affleck, který mě strašně nudí, a ani "nejoblíbenější film tvé matky" a jí podobné hlášky toto od nudného podprůměru neochrání. 30%

• 9.9.2013  19:50
    Já, padouch (2010)

Další animák, který mě upřímně dostal, zaprvé charisma a vzezření Grua je naprosto perfektní a dalo mi vzpomenout na masku Mika Myerse, aka Doktora Zlouna (nebo jak se jmenoval). Myslím, že o mimonech se nemusím ani rozepisovat, protože to je symbol filmu o velikosti (nezmenšeného) Měsíce. Jelikož jsem se na film díval ve třech rozměrech, tak jsem měl sto chutí sáhnout po Vektorovi a dát mu jednou "OUJÉ" na brýle! Opravud upřímně mě štval! Závěrem. Opravdu jsem se pobavil, kdyby tenhle snímek přišel v období Shreko-Madagaskarovo-Nemově mánie, tak bych se nerozpakoval a vystřelil bych mu plný počet, ale postupem času začínám být animáků přejeden, a to jsem jejich upřímný fanda. Už se prostě vytrácí ten super pocit z grafických "pecek". Avšak, já to pořád žeru! 85%

• 4.9.2013  00:12
    Partička (TV pořad) (2011)

Já jenom nechápu proč má slovenská Partička 72%, když je to proti její české sestře jenom hodně neslaná polívka! Nechápu, jak se tomuhle někdo nemůže smát, alespoň několikrát, když ne pořád jako já! Čím to bude?..... Jo, ono je to na území ČR a SR a není to anglicky.... díky sám sobě za odpověď.

• 24.7.2013  00:35

Je to... no je to... je to prostě dobrý. Víc k tomu snad ani říct nemohu. Pasáže kdy mě bolely břišáky od smíchu střídaly momenty nadabsurdních situací. A prostě to nemohu přehlédnout, když bych, ač nerad, srovnával film se Scary Movie, tak je Děsnej biják o 1,5 levelu výš. Jinak v rámci žánru a záplavě akčňáků perfektní volba. 70%

• 23.5.2013  00:14
    Megapiraňa (TV film) (2010)

WTF? Tak tohle bylo fakt moc! Vždycky se snažím hledat něco pozitivního, ale, že to u tohoto filmu budou pouze titulky, to jsem fakt ani já nečekal!

• 2.5.2013  21:29

Perfektní finále série! Kdybych hledal a možná bych v některých částech filmu ani moc hledat nemusel, tak bych určitě nějaké chyby našel, ale možná se mi ani nechtělo nebo jsem ty chyby ignoroval. Předchozí dva díly a druhý zvlášť na mně nechal tak hlubokou stopu a já jsem tolik bažil stopu zaplnit informacemi a dějem z dílu třetího, že mu prostě nemám co vytknout. Objevení Robina (perfektní ztvárnění od Gordona-Levitta), hlas Bane-a, "prdelka" Cat woman.... no byl bych s tím tu dlouho, kdybych měl vypsat všechno. Strach z toho. že dojde k nedůstojnému ukončení ságy je pryč a já mohu s klidem konstatovat, že jsem byl nakrmen atmosférou až po hrdlo žaludku! 95%

• 29.4.2013  23:47
    Digimon (TV seriál) (1999)

No dobře přiznávám, mám tuhle japonskou ujetinu rád. Ne snad, že by mi nějak extra učaroval děj, ale nejhorší nebyl, že mi vadilo, jak se do toho obulo USA a seriál prakticky totálně změnilo ( jenom tím, že ubrali původní titulní píseň, znehodnotili 50% seriálu). Já prostě žral ty digizměny :-D (ve dvojce se to jenom povýšilo), prostě kdo viděl ve svých 10 - 12 letech změny Agumona a Gabumona, tak ví o čem mluvím. Dneska už na to koukám jinak, ale to víte, každý máme nějakou tu nostalgickou vzpomínku.

• 20.4.2013  01:24
    Policajti z předměstí (TV seriál) (1999)

Největší zhovadilost co Nova ve své "bohaté" historii prezentovala! Žádná povedená hláška, nic co by nutilo diváka daný díl dokoukat. Jedna hvězda za prsa Dagmar Daškové :-D

• 20.4.2013  00:10
    Avengers (2012)

...

• 7.4.2013  22:21
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

Lidi poserte se! Radši budete koukat na 1000x ojetý émerický kriminálky ne? Byla sranda, účinkující, kteří umí udělat srandu, jestli se Vám to nelíbí, tak emigrujte! Já jsem se bavil, mám tuhle jednoduchou srandu raději než ujetý dramata čí ještě hůř druhořadý (protože jiný už se netočí) kriminálky! 90%!!!

• 18.1.2013  00:10
    Predátor (1987)

První "horor", který jsem kdy viděl. Ještě dneska si pamatuju hutnou atmosféru džungle. Kdyby mi měřili jak dlouho mám zatajený dech, tak bych byl dávno veden v knize rekordů jako majitel největších plic. Je to prostě perfektní akce, krveprolití a efekty v jednom velkém výhodném balení. Klasika, která neomrzí!

• 17.12.2012  00:03

Komedie pro celou rodinu. Absurdní, ale dobře fungující, Carrey už omezil transformaci svého obličeje a začal přeci jenom trochu vážnět (ale jenom trochu). Tučňáci mi dělali dobře při každém jejich obejevení se na scéně, o menších divácích ani nemluvím.

• 16.12.2012  23:58

Nemohu říct, že jsem se bavil u prvního dílu. Trochu jsem doufal, že dvojka v asijských končinách mi nabídne lepší pobavení. Jenomže, jsem se dočkal toho samého jenom casiny nabité Las Vegas nahradil vlhký Bangkok. Průběh filmu je naprosto stejný, hlášky podobné a nakonec nechybí ani Mike Tyson. Pro mne velká nudná béčková podívaná.

• 12.9.2012  21:23

Velmi příjemný snímek, který ukáže hudební ikony poloviny 20. století v novém světle. Já sám jsem zjistil od koho je píseň At Last a taky jsem se seznámil s jeho autorkou a jejími problémy. Chess v podání Brodyho je perfektní, skoro by se dalo přemýšlet, že se pro tuhle roli zrodil.

• 12.9.2012  00:57
    Diktátor (2012)

Cohen opět perlí! Nevím jak ostatním, ale u mne se začíná posouvat mezi hereckou elitu. Samozřejmě ve své kategorii, ale je pravda, že málo kdo by v jeho rolích obstál tak skvěle jako on. Abych nechválil jenom jeho, tak musím pochválit i soundtrack a kameru. Příjemná komedie, která nepotěší jedině moralisty, slušnomluvce, češtinářky a "demokraty".

• 8.9.2012  22:16
    Obchoďák (TV seriál) (2012)

Odpad. A to s klidným vědomím. Protože nahnat tolik českých "hvězd" obrazovky do téhle taškařice, nechat je hrát to co hrají jinde, jenom s jinými jmény, je už prostě na pováženou. Kolegové ze Slovenska by nás mohli učit, jak má seriál vypadat! Už by se někdo měl opravdu zamyslet nad tím, čím krmí národ - a nemyslím tím vepřové z Německa. Chce to revoluci! PS: Ale jedince, kteří hodnotí, aniž by daný kus viděli, bych zabanoval!

<< předchozí 1 2