Drahá tchýně (2013) (seriál) odpad!

Dámy a pánové, představujeme Vám největší hovno, které kdy ozářilo obrazovky našich spoluobčanů. Tohle asi nevydýchám!!!!

2 $ocky (2011) (seriál)

Velice příjemné překvapení příjemným seriálem. Když jsem viděl upoutávky na Smíchově, tak jsem si říkal co to zase bude za slátaninu, ale musím uznat, že jsem se pekelně mýlil. Perfektní černohumoristické kecy Max mi učarovaly! 8,5/10

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Cítím se okraden. Ne, lístky tak drahé nebyly o to nejde, ale film, ze kterého je cítit síla, námět, který mohl nahradit nepovedenou Godzillu a sestřelit mnoho blockbusterů na nižší úroveň, to všechno jakoby se ztratilo někde mezi točením a divákem. Nedá se říct, že by se mi film nelíbil, ale tak nějak už jsem od každého kousek někde viděl. Měla to být třída A+, ale všechno kromě efektů a bitek vyznělo hrozně Béčkově. Tak proto se cítím okraden! 6/10

Po zániku Země (2013)

Právě jsem shlédl rodinné drama o sbližování chlapců Smithových. Nevím jestli se kvůli tomu museli vydávat až na několik tisíc světelných let vzdálenou Zemi, ale tak hlavně že si kluci k sobě našli cestu ne? Smithovi staršímu jsem jeho roli zatvrzelého nepřístupného otce moc nežral, Smithovi mladšímu se nedá upřít snaha, ale že by nějak přesvědčil. Na druhou stranu má tu nevýhodu, že se vždycky dočká srovnání, i když třeba nebudou na místě, se svým dosud fenomenálním tátou. Zápletka je tak ohraná, že jsem vlastně po 20 minutách věděl, jak se budu tvářit na konci stopáže. 5,2/10

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Když pominu trapné oslovování "Jeníčku" "Mařenko", tak musím palce vztyčit směrem nahoru! Dobré hlášky, nebudu psát skvělé, prostě dobré. Ale hlavně ta akce! Arzenál zbraní, to postradatelní měli vodní stříkačky, proti téhle kanonádě! A z první čarodějky se mi dělalo zle (ale já toho moc nevydržím). Nutno podotknout, že se nejedná jenom o tupou vyvražďovačku ježibab, ale i příběh je poměrně slušně propracovaný. 7,5/10

Iron Man 3 (2013)

Nestává se to moc často. Dokonce, jsem si myslel, že to ani není možné, aby třetí díl série byl ten nejlepší. V posledních letech a vůbec ve filmařské historii se většinou dělo to, že kvalita s každým dalším dílem klesala. Líbily se mi i první dva filmy, ale to co předvedla trojka, je odsunulo na malinko jinou úroveň. Nižší. Konečně se i MARVEL dočkal svého "temného rytíře", který mu doteď unikal. Bylo z toho cítit napětí, lidskost a konečně pořádná zápletka. Rád si to někdy zopáknu. 9,5/10

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Hned na úvod musím říct, že mám rád podobné filmy. Moje očekávání byla naprosto splněna. Neznám předlohu, ani jsem doteď nevěděl kdo John Carter je, ale u filmu jsem vydržel bez hnutí. Souboj s bílými chlupáčky mě nadchl, do Linn Collins jsem se bezhlavě zamiloval a když jsem zjistil, že mně od ní ten všivej Tern odloučil, tak jsem málem okousal svůj notebook! Musím uznat, že bych se pokračování nebránil, jenom mám malinko strach, že už by to nebylo ono. Protože už teď jsem příliš nepochopil význam a hry Ternů, že si prostě chtějí řídit světy, ale co z toho mají oni? 80%

Světák (2006)

Já ani nevím co komentuji. Film se chvíli tváří jako komedie, chvíli jako neúprosné drama a sem tam polechtá thrillerem! Ale proč se nedokáže rozhodnout? Nepomáhá mu k tomu ani Ben Affleck, který mě strašně nudí, a ani "nejoblíbenější film tvé matky" a jí podobné hlášky toto od nudného podprůměru neochrání. 30%

Já, padouch (2010)

Další animák, který mě upřímně dostal, zaprvé charisma a vzezření Grua je naprosto perfektní a dalo mi vzpomenout na masku Mika Myerse, aka Doktora Zlouna (nebo jak se jmenoval). Myslím, že o mimonech se nemusím ani rozepisovat, protože to je symbol filmu o velikosti (nezmenšeného) Měsíce. Jelikož jsem se na film díval ve třech rozměrech, tak jsem měl sto chutí sáhnout po Vektorovi a dát mu jednou "OUJÉ" na brýle! Opravud upřímně mě štval! Závěrem. Opravdu jsem se pobavil, kdyby tenhle snímek přišel v období Shreko-Madagaskarovo-Nemově mánie, tak bych se nerozpakoval a vystřelil bych mu plný počet, ale postupem času začínám být animáků přejeden, a to jsem jejich upřímný fanda. Už se prostě vytrácí ten super pocit z grafických "pecek". Avšak, já to pořád žeru! 85%

Partička (2011) (pořad)

Já jenom nechápu proč má slovenská Partička 72%, když je to proti její české sestře jenom hodně neslaná polívka! Nechápu, jak se tomuhle někdo nemůže smát, alespoň několikrát, když ne pořád jako já! Čím to bude?..... Jo, ono je to na území ČR a SR a není to anglicky.... díky sám sobě za odpověď.