Hluboko v lesích (2012) odpad!

tak ok ted budu citovat tu pulhodinu na kterou jsem se vydržel dívat: ach ahchhca achcch ahchc kur*va pí*a achcca ahccha ahc ku*va dě*ko nas*at ach achch ahaaa uaaa kur*va pí*a.... a to bych mohl pokračovat, jakákoliv konverzace je založena na hekání, vřízskání a nadávkách která pokračuje nonstop bez přestávky a to nemluvim o absolutne nelogickém obsahu rozhovorů... Ne děkuji tuhle debilitu už nikdy nechci vidět.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

jediná věc co bych tomuhle seriálu vytknul je ta že si za celou uvodní znělku stihnu dojít na záchod a namazat chleba :D každopádně ikdyž se mi to řiká těžko tak mi zdejší posádka voyageru přirostla víc k srdci než z nové generace ale i přesto Janewayova nesahá Picardovi ani po kotníky :)

Interview (2014)

v americe mě to moc nebavilo proto sem film vypnul ale po pár dnech jsem v něm pokračoval a když se konečně dostali do Koreii tak film začínal dostávat grády, a vidět Harryho Osbourna jako kladnou postavu bylo taky hezký :D

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

bylo to dobrý do tý doby kdy přes trpasličí armádu začali elfové skákat do skřetů potom to byla nálož takovejch nereálnějch událostí až se s toho lidi v sále smáli a to nemluvim ani o tom že si knižní předlohu hodně doupravily

Simpsonovi (1989) (seriál)

těžko se k tomuhle seriálu přistupuje, na jedné straně máme geniální díly z 90. let, na druhé straně máme nekoukatelný odpad. Bohužel odpad už dávno převyšuje to dobré a hodnocení tomu holt musí odpovídat.

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Samozřejmě všechny případy jsou nafakeované po pár dílech se spoustu věcí stává repetetivních ale Josh je sympaťák a celý tým je vidět že jsou pohodáři což je hezké

Fakta nebo fikce (2010) (seriál) odpad!

to nemůžou myslet vážně !

Atentát na střední (2008)

skvělý film který si zaslouží víc jak 60% zajímavé, sympatické a Bruce Willis si zahrál skvělého principála za mě 70% +