Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Dokumentární
  • Akční

plakát

Babicova televize (2021) (TV pořad)

Er ist ein GEJMR. Jyrko, děkujeme za toto veledílo, které od roku 2005 na Youtube chybělo. Tomu může dát odpad jen Plešoun, kterýho už se nebojíme, a teď si jdu udělat chleba ve vajíčku pro pravý gejmry!

plakát

Okresní přebor - Fanynka (2010) (epizoda)

"Fune, co to jako mělo znamenat tam u toho outovýho vhazování, jak sis dával tu nohu za krk, kdes to viděl?" :D

plakát

Okresní přebor - Schůze (2010) (epizoda)

"A z toho vyplývá, že čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme jo".....tyvole Ludvo, ty jseš hlava...no jsem no...

plakát

Okresní přebor - Na váhu (2010) (epizoda)

"A doma žádný šukání...to vám slibuju trenére" :D....a Jarda si zase nechtěl vopotit Rooneyho

plakát

Okresní přebor - Konvoj (2010) (epizoda)

Bobik už je v letech a rozpadá se samovolně, vydrží tak půldne na zápas :D.....Geniální díl, geniální scénář :D

plakát

Okresní přebor - Lucka (2010) (epizoda)

"A tohleto je to dva jedna, tohle je tvůj post, to tady hraje Jarda Kužel" :D :D

Skrytá identita (2006)

Film, který defakto upozurňuje na to, že věřit se nesmí nikomu. Geniální zápletka a jeden z těch mála Plot-Twist filmů, u kterých je lepší tu zápletku nevědět, zkrátka, svět není černobílý...

plakát

S Babicou v karanténě (2020) (TV pořad)

Poejte se na to, už je to tu červený na barvu. Akorát už si Jyrka uvědomil, co je zač, a začal se nám parodovat no...co už :D...ten jeho "tropikobouřkovej tanec" je legendární :D