Dívka na přání (2009)

Více než hodinová nuda o trablech luxusní společnice uprostřed ekonomické krize. 1* za Sashu.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Skvostná první a druhá řada, postavy se postupně vyvýjí a seriál nepustí od prvního dílu. Bohužel se nedržel známého ''v nejlepším přestat'' a přes nudnou třetí řadu a fantas magor řadu čtvrtou musím místo 5* jen čtyři.

Hvězdný prach (2007)

Překrásná audovizuální podívaná se skvělým soundtrackem a v první řadě poutatým příběhem. Opravdu kouzelný film, doporučuji! Ihned po zhlédnutí se stal jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

Show Rickyho Gervaise (2010) (seriál)

Trojice britských komiků diskutující v rádiové show na jakékoliv absurdní téma. Celý seriál je stavěn na podivínském Karl Pilkingtonovi a skvělé animaci a grimasám. Humor je zde typu buď se líbí nebo se nelíbí vůbec a já já tenhle humor miluji. Britský akcent navíc seriál dostává na úplně jinou úroveň.

Orphan (2009)

Slibně se rozjíždějící film o malé holčičce, která úplně tak malá není má bohužek klesající tendenci až to úplného konce. Přehlídka filmových klišé, lekačky předvítatelné a momenty, které se jako lekačky tváří snadno odhadnete. Hlavní hrdinka je ale rozkošná. Podle mě průměrný horor a docela mě překvapuje to vysoké hodnocení, nebýt závěrečné chaos desetiminutovky bych dal hvězdy tři.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Okresní přebor se mi dlouho výhýbal a měl jsem to štěstí, že jsem se k němu dostal až po kompletním odvysílání a nemusel čekat na každý díl. Komediální seriál z prostředí fotbalového týmu SJ Houslice představuje klasickou vesnickou atmosféru místních čutálistů s opravdu vtipnými hláškami a situacemi. Předně bych vyzdvihnul výkon Ondřeje Vetchého, který exceloval.

Expozitura (2009) (seriál)

O seriálu Expozitura jsem nevěděl do té doby, než jsem se náhodně dostal k prvnímu dílu. Poté jsem si vyčetl souvislosti a inspiraci ohledně Berdychova gangu. To mě přimělo k dalším dílům. Bez nálepky ''podle skutečných událostí'' by seriál zřejmě upadl do průměru. Každopádně si myslím, že po komediálním seriálu Okresní přebor TV Nova nešlápla jako obvykle vedle a vytvořila velmi povedený krimi seriál a tak nechápu tohle (doufám dočasně) nízké hodnocení. Holt lidem asi stačí fantas magorie typu Kriminálek, kdy dotyčného vystopují i pomocí prdu.

Mezi nimi (2010)

Další výchovný film Davida Vignera po Mezi stěnami. Film Mezi nimi popisuje nenásilnou a čistou lásku dvou mladých hrdinů, kde hlavní HIV pozitivní hrdina nakazí svou slečnu. Vcelku nechápu to nízké hodnocení, jako film v hodině rodinné výchovy ideální.

Mezi stěnami (2007)

Krátký filmeček o šikaně v školních lavicích by měl být promítán povinně ve školách. Pro mě o něco horší než Mezi nimi.