Noviny o 17:00 (2011) (pořad)

Na rozdiel od hlavného spravodajstva sa mi páčia moderátorky, ktoré sú profesionálnejšie. Aneta Parišková je úžasná moderátorka. Čas sa mi taktiež viac pozdáva. Pre mňa v súčastnosti najlepšie spravodajstvo. 95%

Puls (2006)

Jeden z tých lepších hororov. Vizuálne efekty na jednotku, obsadenie kvalitné. Stupeň strachu za hranicou priemeru. Najradšej mám na hororoch nie keď vás niečo na prvý moment vydesí, alebo keď čakáte, že vás ide niečo vystrašiť, ale keď niečo vidíte so strachom a pohľad na tú vec stále trvá, rovnako ako váš strach. To sa v tomto filme stáva často, napríklad keď cez stenu prejde duch a blíži sa pomaly ku kamere. Takže tento film splnil po hororovej stránke moje očakávania. 80%

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Indiana to síce nieje, ale i tak sa mi to páči. Noah Wyle bola skvelá voľba. Naozaj vyzerá ako knihomol, ale zároveň ako skúsený archeológ a lovec tajomstiev. Trocha ma v prvom momente odradili sci-fi prvky, predovšetkým v knižnici. Príbeh je však veľmi dobrý. Veľmi sa mi zapáčila vo filme Sonya Walger. Taktiež skvelý výber herečky. Prvý diel je najlepší, ďalšie dieli strácajú na kvalite, ale zaostávajú len mierne. 80%

Marco Polo (2007) (TV film)

Je pravda, že moje sympatie si tento film asi získal vďaka hlavnej postave, ktorú získal Ian Somerhalder, ale i tak si myslím, že v kategórií dobrodružných filmov si tento film zaslúži pozornosť. Koniec koncov príbeh Marca Pola je zaujímavý, nech je sfilmovaný akokoľvek. Tento dvojdielny film sa môže pochváliť okrem spomínaného zaujímavého príbehu Marca Pola, predovšetkým nádherným prostredím množstva krajín. V HD verzií vyzerá naozaj skvele, ako som sa mohol presvedčiť, ale to vlastne všetky filmy. 85%

Země mrtvých (2005)

Výborný zombie film. Fanúšikovia hororu budú asi sklamaní, kedže zombie scény sú skôr komické než strašidelné a ako horor to nevyzerá, ale za to dej a prostredie stoja za pozornosť. Herecké obsadenie kvalitné a taktiež herecké výkony. Pochvala predovšetkým pre Simona Bakera a Roberta Shawna. Ďalší veľmi dobrý zombie film do zbierky. 95%

Mentalista (2008) (seriál)

Tento seriál je jeden z najobľúbenejších kriminálnych seriálov. Seriál som začal pozerať kvôli obľúbenej Robin Tunney, ktorá je známa predovšetkým zo seriálu Prison Break. Na seriáli sa mi páči, že i keď sa jedná o kriminalistiku, je poňatý humorne a to vďaka hlavnej postave. Patrick Jane je skvelá postava a snáď to najlepšie z celého seriálu. Dodáva seriálu niečo, čo v iných kriminálkach nenájdete. Spôsob vyšetrovania. Výborne zahraná postava Simonom Bakerom. Chválim aj ostatných, menej známych hercov. Seriál získal cenu najlepšieho nováčika medzi seriálmi a získal si mnoho fanúšikov. 1. séria: 98% 2. séria: 95% Najobľúbenejšie postavy: Patrick Jane & Teresa Lisbon.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Najlepší a najvtipnejší animovaný seriál. Bohužiaľ od nejakej 18.série je to čím ďalej tým menej vtipné. A ani Homer už nieje taký magor ako býval. Taktiež sa mi viac páčil kreslená verzia než tá počítačová. Niektoré scénky sú ale nesmrteľné ako napríklad "ledaže" alebo "jo fakt? pojď sem na chvíli". Tento seriál vznikol v roku, v ktorom som sa narodil a dúfam, že sa nedožijem jeho konca. Najobľúbenejšie postavy: Homer Simpson & Apu Nahasapeemapetilon. 100%

Ti druzí (2001)

Jeden z najlepších hororov, jeden z najlepších ženských herecký výkonov (Nicole Kidman), jeden z najlepších scenárov, jeden z najlepších koncov. Proste jeden z povinných filmov, ktorý musí vidieť každý. 100%

Zrození Planety opic (2011)

Tak síce to nebolo tak šokujúce ako v prípade filmu z roku ´68 kedže nám už bolo jasné, že o čo pôjde a že uvidíme rozprávať opice, ale na druhej strane sa mi to páčilo podstatne viac než Planéta opíc z roku 2001. Opice vyzerali vďaka počítačovej technike úžasne. Prvú polovicu filmu trochu brzdila vedľajšia téma o Alzheimerovej chorobe, ale to neznamená, že nudila. Akčná scéna na moste nemala chybu, to sa mi snáď páčilo najviac. Cézarov hlas bol úplne perfektný a i keď som čakal, že to raz príde, tak ma tá scéna zdvihla zo stoličky. Tento film som si obľúbil, ale priznám sa že to "zrodenie" som si predstavoval trochu inak. Vírus znie vierohodne, ale keď som počul o tomto filme, čakal som skôr koniec v podobe pádu meteoritu.... Každopádne skvelý film, na ktorý sa môžem dívať znovu a znovu. 98%